окуляри і друку викликало сучасні технології

Він часто говорив, що велике видіння лежить в основі сучасних технологій. Це більш справедливо, ніж ви могли б знати.

Технологія та населення почало вибухового зростання в Європі приблизно з 1300-1400. Причинами є цікавими. Їх коріння почалося на Далекому Сході, але чомусь взяв набагато сильніше на Заході.

Різні винаходів був визнаний повертається, змінюючи курс {|} шлях історії. Серед них вогню, колеса, сільське господарство, коні сідло стремена, броні, очищення води, порох, і так далі. Цікаво, що порох, окуляри (окуляри), а також друкарню були відомі в Китаї і Японії багато століть, перш ніж вони були виявлені або заново винайшли в Європі. Але в Європі, вони все привели до сучасної технології, яка просочилася назад на схід.

Що підтримує це твердження?

Вважаю, що всі професій використовуватися для передачі між поколіннями системи учнівства. Як практикуючі деякі навички отримала статус «майстер», вони взяли на молодих людей в якості учнів, щоб дізнатися, що майстерність, а також колоти дрова, відстані водою, і роблять численні обтяжуючі справами майстер міг би назвати, як убити час. Дізнався навісу став підмайстром, який може насправді виробництво мечів, алхімічні рішень, ліки, картини, і т.д. пов’язано з капітаном або «Школа майстра так і так”.

Це процес становлення майстра пройшло багато років, і був у тісному конкуренції з наслідками старіння.

Отже, що зробив це, як тремтить земля, цивілізація гойдалки, велика різниця? Два винаходів.
1. Друкарський верстат з рухомим типом (не дуже допомагають Сходу з інший тип писемності). Верстат Гутенберга було оголошено про 1440.
2. Оптика для корекції (очок). Лупи описав англійський вчений Роджер Бекон до 1300, мабуть, витягнутих з латинські переклади арабських текстів.

Друкарський верстат означало, що знання більше не обмежені руку копіювання нот. Зараз багато людей могли мати копії, і навіть не бути в тому ж місці, або століття, як майстер.

Корекція зору означало, що навчання і виробництвом житті не було більше не обмежується потенційно набагато менше, ніж нормальна тривалість життя для тих років, який не був настільки довгим справжнім очікування.

Тоді американські Бенджамін Франклін штовхнув речі трохи далі, придумавши біфокальні лінзи. Вже не один доведеться надіти і зняти різні окуляри, щоб фокус з ресепшн, щоб працювати лавку, щоб величезні відстані.

Для «докази» (принаймні доказів), погляньте на Світові демографічні оцінки, такі як ті, що у Вікіпедії точка орг. (На практиці США 1000000 одно 1000000).

Близько 12000 років тому, оцінки від 1 до 10 мільйонів осіб, скажімо 4000000.
Близько 2000 років тому, вважає, з 196 мільйонів чоловік.
Приблизно від 1300 до 1400, близько 350 мільйонів доларів.
2000 року, майже 6 мільярдів чоловік.

Таким чином, з 1000 року до н.е. до 1 CE, середній зріст приблизно 20 000 на рік.
На наступний 1400, середній зріст трохи більше 100 тис. на рік. Останні 6 століть, середній зріст близько 9 мільйонів на рік. Таким чином, темпи зростання, так як друкарський верстат Гутенберга становить приблизно 15 разів темпи зростання до 1400 року.

Якщо окуляри або контактні лінзи, корекція зору дійсно дуже приємно мати. Нехай сучасного догляду за очима допоможе тримати вас від старих до вашого часу.