мінеральна косметика проти традиційного Фонд

Мінеральна косметика є останньою тенденцією в косметиці. Вона продається з прилавків універмагу, виступав на кінці рекламно ніч і розрекламовані в модних журналах. Як різні бренди відрізняються, і який з них краще для вас? Як мінеральна косметика відрізняється від традиційних продуктів? Нехай, AOS поглянути.

Незважаючи на різні назви бренду і маркетингових стратегій, більшість мінеральної косметики має дивно схожі інгредієнтів. Деякі часто використовувані мінерали включають тонкоподрібненому діоксид титану, тонкоподрібненому оксид цинку, оксид заліза, шовк слюди і гідратований діоксид кремнію.

Мікронізований діоксид титану, загальний компонент в продуктах від засмаги, особливо підходить для захисту шкіри від шкідливих сонячних променів. Цей білий мінерал, кристалічна структура AOS природним чином відображає і розряджає сонця, AOS шкідливих променів. Мікронізований оксид цинку працює в поєднанні з тонко подрібнений діоксид титану відбивати сонячне світло, AOS небезпечно UVA і UVB променів.

Оксид заліза зустрічається в природі в червоний, помаранчевий і жовтий відтінки. Ці пігменти змішані в тілесні тони на мінеральні основи. Шовкового слюди і гідратований діоксид кремнію пом’якшити мінеральних сполук для застосування на шкірі. Шовковий слюди дає мінеральну косметику гладкою текстурою, і гідратований діоксид кремнію пов’язує мінерали, щоб зробити їх менш брудною. Індивідуальні марки можуть додавати вторинний інгредієнти, такі як вітаміни, додатково пом’якшувачі шкіри або сильні пігменти, щоб нейтралізувати шкіри.

Мінеральна косметика може протидіяти безліч знайомих проблем. Людей, схильних до алергії або з чутливою шкірою знайдете мінеральна косметика не містить барвників і дратівливих духів. Вони не використовують тальк і інші наповнювачі, які можуть бути шкідливі для шкіри. Схильної до акне знайдете мінеральної косметики є органічним, гіпоалергенний і без олії, вона не закупорює пори, як деякі звичайні косметичні засоби.

На відміну від традиційної косметики, мінеральні основи може забезпечити ніжних до повного охоплення. Світла, чистої обробки може бути досягнуто шляхом переміщення аплікатора щітка в маленьких кіл на обличчі. Мінеральна косметика може також забезпечити більш непрозорою текстурою якщо вони застосовуються в шарах з вологою губкою, так само, як ви застосували б рідке тональний засіб. На щастя, узгодженість мінеральна косметика дає покриття без товстих, неприродно, засмічення пір наслідки традиційної рідкої основи.

Хоча мінеральна косметика була арматура в дорогих універмагах і спеціалізованих магазинах косметики протягом декількох років, кілька більш економічні варіанти в даний час на ринку в аптеках. Споживачі можуть очікувати, щоб заплатити $ 25 для висококласних брендів мінеральної косметики, а аптека мінеральної косметики від Neutrogena і лікар, AOS Формула варіюються від $ 9 – $ 12.

З таким невеликим зміною у фактичних інгредієнтів, різниця в бренди часто обмежується маркетингової стратегії. Багато брендів задовольнити певний тип шкіри. Наприклад, стверджує, що їх Mineralogie Мінеральна косметика підходить для тих, з жирною шкірою, тому що вона не включає в себе мінерали, які дають інші бренди мерехтливі обробкою.