макіяж 101 десять способів красивим обличчям (частина 22)

макіяж 101: десять способів гарного обличчя
Крок за кроком керівництво про те, як доглядати за вашою особою

Ейлін Lane | Друкується з дозволу Ezyhealth і краси журналу

Натисніть тут, щоб кроки з 1 по 5

Крок 6
Брови – Застосувати брів порошок за допомогою м’якої щітки кутом. Почніть в середині брови і використання витирати і змішування руху, дотримуватися лінії брови. Матч брів колір до вашого кольору волосся, і не забудьте прочесати за допомогою м’якої щітки для природного кінця.

STEP 7
Туш для вій – Нанесіть туш на нижні вії спочатку тримаючи жезл вертикально і злегка кисть туш кінчиком вперед і назад. (Якщо у вас темні кола під очима, нанесіть на верхні повіки тільки, як застосування на нижній дасть вам тінь, підкреслюючи ваші темні кола більше.) Нанесіть туш на верхні вії так само, повторюючи кілька разів. Використовуйте щітку спіральні вій, щоб видалити зайву туш з вій.

крок 8
Рум’яна – Використання рум’яна пензлем, м’яко нестися ваші вилиці, починаючи з яблуком вашій щоці, рухається у напрямку до лінії росту волосся. Колір повинен бути найсильніший на вашому зіницю щоку.

Крок 9
Олівець для губ – Почніть з “V” в лук Купідона, або центр кривої губ. Потім, починаючи з зовнішніх кутів, намалюйте невелику, пернаті ударів для задоволення центру В. на нижній губі, в першу підкреслять нижній вигин губ, а потім почати з малого перисті ударів від зовнішнього рухомий по напрямку до центру. Для забезпечення більшої витривалість ваша помада, заповнити весь губи перед нанесенням помади.

Крок 10
Губна помада – нанесіть помаду допомогою кисті губ гарантуючи, що ви не переходять контур лайнер губи. Початок в центрі губ і працювати кольором назовні. Переконайтеся, що колір лінії, де губ закінчилася в куточках рота. Знаючи вашу форму обличчя допоможе при застосуванні макіяж і вибрати зачіску. Щоб знайти форму обличчя, які найкращим чином ставиться до вас, зверніться до консультанта зображення або перукарні і прислухатися до їхніх рекомендацій.

Ця історія не може бути відтворена, будь то частково або повністю, в відсутність дозволу Ezyhealth

Джерело: макіяж 101: десять способів гарного обличчя