знати все про вашу Contactlenzen

Ваша пара Contactlens повинні бути оброблені дуже ретельно. Всякий раз, коли ви торкаєтеся їх, ви повинні мити руки з антибактеріальним милом і висушіть їх з безворсовой рушник. Після зняття лінзи, ви повинні очистити їх рішення, яке приходить з ними. Флакон, що містить рішення не повинні стосуватися будь-якій поверхні, включаючи вашу шкіру. Ніколи не переставити Contactlenzen або миючого розчину з іншої особи.

Краще вибрати Contactlenzen залежно від вашого способу життя. Якщо ви зайняті професійні, який не має часу для підтримки регулярного щоденного догляду, ви повинні вибрати одноденні лінзи, які повинні бути відкинуті кожен день або розширеного Contactlenzen зносу, які можна носити протягом двох-трьох тижнів без перерви. Ви також можете спати під час носіння тривалого носіння лінз.

Якщо у вас є захворювання очей, як астигматизм, ви повинні піти на Торичні лінзи. Вони забезпечують хорошу чіткість зору і комфорт і вилікувати хворобу, а також.

Якщо ви шукаєте відмінну ясність бачення, ДП лінзи призначені саме для Вас. Газопроникні лінзи виготовлені з напівжорсткого матеріалу, який дозволяє більше кисню пройти в очі. Але це вимагає часу для адаптації до GP Contactlens.

Якщо ви не маєте будь-які проблеми взагалі очей, але все ж хочете носити Contactlenzen змінити зовнішній вигляд ваших очей, піти на косметичні лінзи. Їм не потрібно рецепта лікаря, цілком доступні за ціною і не нашкодити вашим очам. Косметичні Contactlens може поліпшити зовнішній вигляд ваших очей таким чином, що ви самі будете зачаровані з зачаровує краса ваших очей. Якщо ви вже використовували пару косметичних Contactlenzen, ви хочете більше, оскільки є незліченна кількість їх різновидів.

Деякі сорти косметичні лінзи включають двобарвних і одноколірних Contactlens. Подвійний Contactlens кольору забезпечують більш яскравих для ваших очей. Ваші очі виглядають більш привабливими з цих об’єктивів на.

З іншого боку, одноколірних Contactlenzen додати дрібку блиску в очі, змушуючи їх виглядати більш яскравими і живими.

Коли ви вставляєте Contactlenzen Вам необхідно:

* Мити, промийте і висушіть руки належним чином, щоб зробити їх вільної від бактерій.

* Покладіть лінзу на долоню і вилити рідину в об’єктиві.

* Поставте чашку стороною назовні.

* Окремий ваша верхню і нижню повіку двома пальцями іншої руки.

* Обережно покладіть лінзу на рогівці.

* Закрийте очі і відкрити його через кілька хвилин, щоб шукати будь бачення розмиття.

* Якщо вона розмиває, нанести кілька крапель рідини на lens.When ви зніміть Contactlens, Вам необхідно:

* Нахиліться до обличчя підлозі.

* Покладіть одну руку під очима, ніби, щоб зловити м’яч.

* Перемістіть пальці в напрямку вгору і вниз, щоб отримати лінзу з ока.

* Чистий з дезінфікуючим розчином або рідиною, перш ніж покласти лінзи назад у разі.