догляд за волоссям деякі робить і не робить

Догляд за волоссям:
Для догляду за волоссям ми завжди корми на нашому миття та кондиціонування, але ми ігноруємо інші речі. Інші речі, як щітки, розчісуючи, тонування, мастила. Все це в рівній мірі важливо, щоб ваше волосся підходять і звуку. Ми чистимо волосся різко, не йти по правильному шляху. Розчісування також подобається. Ми сушимо наше волосся, потерши яке є великий ні для вологих волосся. Таким чином, ці невеликі деталізації настільки важлива для здорового волосся. Ці невеликі, але ефективні зусилля заощадить ваші волосся і контролювати випадання волосся.

сушка:
Після миття голови, тонування і кондиціонування сушка є найбільш важливим кроком, який визначає стан вашого волосся в значній мірі. Покладіть рушник на вологе волосся і зачекайте кілька хвилин. Додатковий кондиціонер і зволожувач буде просякнута і тепер відкрити плівкою. Ви можете висушити волосся пальцями і сидіти під вентилятором. У зимовий сезон ви можете висушити волосся, сидячи під сонцем. Завжди рушник висушити волосся. Не тріть волосся різко або подряпати шкіру голови. Мокре волосся дуже слабка і вразлива, так що спосіб обробки може призвести до поломки волосся і випадання волосся. Фен може бути використаний. Але розподіляти тепло і удар не удар гарячого повітря на конкретній області протягом тривалого часу і встановити температуру крутий. Не сушіть ваші волосся повністю. Зупиніть до цього, або коли ваша замки злегка вологою. Насадка використанні немає необхідності, оскільки цей тип матеріалу тури на одній області і, таким чином сушить цій конкретній області так багато. І це не потрібно для hair.You може розчісувати мокре волосся, але мокре волосся щіткою не є гарною ідеєю. Це призводить до ламкості волосся. І виривати з коренем волоса.

розчісувати:
Розчісувати волосся акуратно широкий зубчастий гребінь, який також має довгу ручку, щоб зловити його. Зубів гребінки повинні бути м’якими і округлими. Зубасті подряпини шкіри голови і викликати роздратування шкіри голови. Розчісують зокрема way.Its краще розчісувати волосся зверху вниз і уникнути зв’язок при розчісуванні.

чистка:
У той час чищення переконайтеся, що ваші волосся не мокрі. Чистка досить добре для вашого волосся. Він стимулює крові в шкірі голови. Це також звільняє волосся від пилу, мертвих клітин і зв’язок. Для чищення поверхні щітки досить critical.It рекомендується чистити з натуральною щетиною і з закругленими кінцями. Закруглені щетинки стимулює циркуляцію крові і шкірного сала в шкірі голови. Кабан або нейлонової щетиною гарні для використання в щетиною. Кабан нести натуральне масло і зволожують волосся. Нейлонової щетини відлущує шкіру голови. Так що обидва гарні для чищення зубів. Вони повинні бути згадані в цілях збереження, щоб зберегти ваші прекрасні замки.

Ваше волосся цінними і піклуватися про нього належним чином. Занадто багато впливу на волосся, щоб сонячні промені і пил тощо шкідливі для вашого волосся. Сонячні промені дуже шкідливі для вашого волосся. Це робить ваші волосся крихкими і слабкими. Не тільки сонцем, але і забруднення повітря і пилу роблять тур волосся схильні до поломки і пошкоджень. Використовувати шарф, перш ніж виходити на сонце і нести парасольку в сумку. Для запобігання інфекції шкіри голови. І не приймайте одного рушником і продуктів волосся. Це не здорово. Інша справа, також заслуговує на увагу. Тобто не пов’язати ваші волосся щільно з гумкою, штир волосся або кліп. Зв’яжіть його вільно, а не щільно. Використання роликів, бігуді, щипці-гофре і т.д., не так добре для вашого hair.Perming волосся також слід уникати.