гіперпігментація причини і лікування

Гіперпігментація, де ділянки шкіри стають темнішими за кольором, ніж навколишня шкіра. Це відбувається, коли зовнішні впливи, такі як УФ-випромінювання або косметичні процедури (навіть Епіляція з відривний смужки) створенні у вогнищі запалення шкіри (часто не видні), який стимулює клітини шкіри називається “меланоцити ‘, щоб виробляти більше меланіну або пігмент шкіри. Це може вплинути на колір шкіри людей будь-якої раси.

Найбільш поширеним запальним тригер УФ-випромінювання, який зазвичай викликає загальне збільшення пігментації виробництва так ми стаємо більш “засмаглі”. Тим не менше, наші внутрішні тілесні контролює запобігання надмірному виробленню меланіну. Коли наші внутрішні тілесні систем управління може бути не на своєму піку, наприклад, при вагітності або в більш пізньому віці, деякі меланоцити може «вирватися на свободу» цих обмежень і зниженою надмірно виробляють пігмент, що призводить до наступним умовам:

– Меланодермія
– Хлоазма
– Маска вагітності
– Плями печінки
– Вікові плями

Вони зазвичай відбуваються в тих областях, які мали найбільший запальних експозиції, такі як обличчя, руки і зброю. Часто Можна страждати різними рівнями потемніння особи в різних районах через надмірного впливу сонця. Це часто у частинах костистих, де УФ ‘відображення’ відступити основної кістки, які можуть мати розширені протизапальну дію.
Зміни кольору шкіри може бути також результатом деяких інших обставин. Наприклад, запалення викликано акне може призвести до темні плями залишилися після акне очищає. Інші запальні причини духи, видалення волосся, травм та опіків, у тому числі операцій.
Деякі типи шкіри і / або деякі сім’ї природно швидше реагують на запальні тригерів. Темні типи шкіри повинні знати, що клінічні процедури, такі як хімічні і фізичні пілінгу, ін’єкцій і лазери можуть також викликати запальні реакції, які можуть призвести до пігментації змін.

Веснянки та інші затемнені ділянки шкіри також може стати темніше або більш вираженим, коли шкіра піддається впливу сонця.

Якщо ви страждаєте від гіперпігментації на шкірі, ви знаєте, що знайти хороше лікування гіперпігментації може бути важким завданням. Дорогі косметичні процедури можуть навіть не працюють. Звертаючись до кремів може бути хорошим початком, до тих пір, як ви використовуєте правильний.

Там не бракує завмирання кремів. Деякі з них, наприклад, містять гідрохінон, навіть може бути шкідливим для вашого здоров’я! Даний інгредієнт заборонений в ЄС у зв’язку з раком знак запитання над ним. Пошук відповідного крему може бути розчарування процес проб і помилок – помилки, які ви можете зробити більше шкоди, ніж користі. Якщо ви знайшли ефективний і здоровий крем, навіть у цьому випадку, ви можете виявити, що вона зникає ваші коричневі плями, але не повністю. І ви також, ймовірно, помітили, що після використання певних продуктів, які можуть забезпечити короткостроковий період з полегшенням, ваш гіперпігментації повертається, щоб переслідувати вас знову.

Щоб боротися з вашим гіперпігментація, слід розглянути можливість використання продукту під назвою Thiospot ®. Thiospot ® має природні основі інгредієнтів, які накопичуються в шкірі протягом декількох тижнів приведе до поступового уповільнення вироблення меланіну, тому надмірне виробництво нормований безпечно, в результаті чого нові клітини шкіри легше мігрують до поверхні шкіри і заміни старих більш темна шкіра через природні линяти, заохочується м’який ексфоліант, таких як молочна кислота.

Крім того, Thiospot ® містить МСМ який допомагає зменшити запалення, яке передує і сприяє надлишкове виробництво пігменту.

Нарешті Thiospot ® містить останню на органічній основі рослин НД фільтрів, які ефективно знижують УФ, які можуть викликати надмірне пігментація в чутливих областях. Стандартні фільтри сонце може дратувати клітинні мембрани і викликати запалення і хоча захисту шкіри від прямого впливу УФ-випромінювання. Це запалення саме по собі може бути пігментація тригера.