видаляйте незахищеності з хімічним пілінгом

Набридло бачити акне, рубців і зморшок, коли ви дивитеся в дзеркало? Хімічний пілінг омолоджує обличчя, шию і руки, що відтворюючи природний, сяйво молодості і зменшення дерматологічних дефектів.

Що таке хімічний пілінг?

Також називається дерма-пілінг або видалення ділянки епідермісу хімічними засобами, хімічний пілінг використовується хімічний розчин в буквальному сенсі знімати поверхневий шар шкіри. Зовнішній шар шкіри таїть мертві клітини шкіри, шрами, прищі і тонких ліній, так що усунення весь рівень дозволяє гладкою, жорсткість шкіри з’являтися. B-LIFTx ® шкірки, наприклад, використовує бета-гідроксикислоти, щоб виявити всі недоліки шкіри незначний.

Деякі хімічного пілінгу ризик побічних ефектів, таких як зміна кольору почервоніння, запалення або шкіри. B-LIFTx ® шкірки, однак, має вбудовану технологію, яка дерматологічних змушує його зупинити, як тільки хімікати б оживити шкіру повністю.

Чому Отримати хімічного пілінгу?

Люди вибирають, щоб отримати хімічний пілінг з цілого ряду причин. По-перше, пілінг прикрасити шкіру, забезпечуючи більш грунтовного пілінгу, ніж будь-який самоочищення ви можете управляти в домашніх умовах. Це удосконалення підвищує людям впевненість у собі, а хто не потребує підвищення его, то й справа? Крім того, хімічний пілінг може видалити передракові утворень шкіри, допомагає зберегти здоровими пацієнтами.

Для людей з акне питань, хімічний пілінг може допомогти контролювати акне. Вони лікування деяких видів вугрів, зберігаючи активну прищі і вугрі під контроль пілінг їх. Вони також лікування м’якої акне шрами після акне себе лікує, надаючи повний косметичної дерматології служби для жертв акне.

Хімічний пілінг, як B-LIFTx ® також допомагає у випадках невеликі зморшки. Наприклад, тонкі лінії що, природно, розвивати біля очей і рота може бути зменшений шляхом хімічного пілінгу лікування. Багато зовнішні чинники можуть викликати зморшки – пошкодження сонця, генетики, віку і загального самодопомоги. Коли ці результати в поверхневих зморшок і тонких ліній, хімічний пілінг контури і підтягує шкіру доставити гладкою, молодий блиск.

Якщо ви намагаєтеся для лікування глибоких зморшок, опуклостей або крайня провисання шкіри, хімічний пілінг не найефективніший варіант. Хімічні пілінги тільки лікувати поверхні шкіри. Тим не менш, ваш Остін косметичний дерматолог може звернутися речей, як крайня зморшок з альтернативними методами лікування шкіри.

Щоб отримати первинну консультацію, зателефонуйте вен Zimmet дерматології і сьогодні.