аромат Lanvin L’Homme спорту

Різко врізані в склі, тверезий і елегантні лінії пляшки випромінює гнучким, але строгий енергії. Відчути його “м’який дотик” шелак обробка вводить за руку, щоб влада, яка твердо, як це чуттєве. Його фланель-текстурованих інтенсивних синіх вогнів тіні цей логотип з білою вдарив його напівпрозорим блиском. Графічний, геометричні, ковпачок з його мат дуги сріблястий металік повторює Lanvin код коло всередині квадрата. Смикають цій витонченій відкриття запрошення грати в гру – нюхової відкриття. Культивування елегантності як абсолютне правило для аромату Lanvin L’Homme Спорт які переганяти маніфест живу мужність, видрукувані з інстинктивної і аристократичних плинність. Chic і динамічний, завжди в дії, людина обробляє Lanvin відчуття стилю і мужності без натяків. Вишукано і переможний, визначається але елегантний, він отримує свій шлях через його природне почуття легкості та впевненості.
Коли Рафаель Надаль не вигравали тузів на суді, він зайнятий, будучи особою Lanvin L’Homme Спорт. 22-річна сенсація тенісу виправдовує свої зв’язки з Lanvin, коли він говорить: “Вони запропонували новий, інший аромат, який був би моїм, що я хотів би. Ось як можливість з’явилася, і я дуже комфортно і спокійно з ним . я взяти його з собою. ”

Як концентрації чистої енергії, цей ароматний деревний Кельна забезпечує контрастну рахунок, написаний з інгредієнтами, які виступають проти, але взаємодоповнюючих; синергія яких створює ауру складні мужності. «Молодий, спортивний і свіжий”, в Надаль “слова. Тонке змішування і ідеальний баланс сировини, які є символом парфюмерії і чоловічий елегантності прекрасно висловити цю сучасну подвійність, яка символізує Lanvin людини.” Я завжди використовую його, коли Я виходжу “стверджує, Рафаель і стверджує, що його улюблений запах моря на Майорці, а також” трава на полі для гольфу ».

Як концентрації чистої енергії, цей ароматний деревний Кельна забезпечує контрастну рахунок, написаний з інгредієнтами, які виступають проти, але взаємодоповнюючих; синергія яких створює ауру складні мужності. Тонке змішування і ідеальний баланс сировини, які є символом парфюмерії і чоловічий елегантності прекрасно висловити цю сучасну подвійність, яка символізує Lanvin людини. Духів відкриває на яскравий і живий ноти, дистиляція негайне відчуття свіжості. Це резонує під вібрацією сплеск ігристих цитрусових, тоновані з відтінком гіркоти і спеції, поєднуючи лимон і італійський бергамот, Помаранча і перцем. Ароматичні грані, поза часом і ніколи не виходять з моди, чергуючи між прозорістю і глибиною, його серце б’ється навколо шавлії і лаванди. Вони використовують свої парадокси, щоб встановити цей природний зв’язок між свіжістю і чуттєвістю.

Нарешті … Коли вона входить в контакт з високою температурою шкіри, розкриває свої бази і вишуканий деревне темперамент. Індонезійські пачулі, посилюється натяку на мох, витягує його підписання в втішною мускусних нот. Асортимент включає в себе
Туалетна вода Спрей 3,3 fl.oz/100ml туалетна вода Спрей 1,7 рідких унцій Туалетна вода Спрей 1 fl.oz. після гоління Спрей 3,3 рідких унцій