Як зробити порівняння зморшок

Для багатьох людей, що робить порівняння зморшок є таємницею. Більшість з них не має ні найменшого уявлення про те, що довгий список неясних інгредієнтів насправді повинні робити, щоб зникнути ознаки старіння на наші обличчя та шиї.

Списки інгредієнтів, здається, прямо з наукового журналу – в тому числі слова, терміни, абревіатури і жаргону, які майже ніхто не розуміє. Косметичні та “косметичного” компанії навіть придумують свої слова, щоб описати інгредієнтів. Один сайт компанії триває протягом сторінок, щоб пояснити, що таке “neutriceuticals” у своїх продуктах. І, коли ви отримуєте право вниз на це, термін не що інше, як маркетинговий обман, це означає, що натуральні інгредієнти.

Але, в кінцевому рахунку, все це “жаргон” не допоможе вам зрозуміти, що це таке ви кладете на вашому обличчі. І ви повинні знати, тому що (1) ви не можете стверджувати, що насправді у продукті, (2) якщо у вас чутлива шкіра, ви можете піддати себе потенційні проблеми шкіри і (3) ви просто можете бути витрачаючи багато грошей, часу та енергії на те, нічого не варто.

Для того, щоб зробити ефективним порівняння зморшок крем, ви повинні знати, що шукати. Нижче наведені деякі загальні крем інгредієнтів, які були доведені, щоб працювати. Очевидно, що більша частина їх ефективність залежить від комбінації та кількості кожного інгредієнта.

Цитрусові екстракти є відмінним джерелом вітаміну С, який був доведений, щоб бути добре для шкіри. Тим не менш, цитрусові екстракти можуть дратувати чутливу шкіру. Так що не забудьте перевірити, якщо будь-який з інших інгредієнтів у стані боротьби з цією проблемою.

Ромашка, жасмин і інші рослинні інгредієнти є спільними в більшості всі природні креми. Вони не обов’язково допоможе усунути зморшки, але вони профілактичного і може допомогти згладити будь роздратування, викликане інші сполуки, такі як цитрусові екстрактів.

Гіалуронова кислота (ГК) є зволожуючий крем, який допоможе вам зберегти шкіру вологою і допомогти їй виглядати більш пухкими. Багато жінок і вчені хвалити його ефективності. Проте деякі інші вважають, що це канцерогенна при використанні у великих кількостях. Крем буде містити не більше ніж на десять відсотків HA.

Світловідбиваючі частинки або “заломлюють агентами” є кремній наповнювачі, які використовуються для відображення світла та тимчасово “Видалити” зморшок. Вони працюють, але тільки швидко виправити і нічого постійного.

Поряд з водою, вище, деякі з найбільш поширених інгредієнтів крему. Так що не забудьте подивитися на них при прийнятті вашого наступного порівняння зморшок крем.