Як Наносити рум’яна ідеально щоразу,

Які рум’яна вибрати? Рум’яна кращий спосіб, щоб акцентувати і підвищити ваші вилиці. Залежно від зовнішнього вигляду ви хочете досягти ви можете розглянути можливість використання в якості рум’ян маркером або контуром, а в деяких випадках обидва.

Найпростіший спосіб, щоб знайти і визначити, де ви повинні застосувати ваші рум’яна насправді смоктати в щоки. Ви повинні бути в змозі знайти те, що виглядає як природний видовбуванні. Порожні області, де ви будете застосовувати глибокий колір, такі як більш глибокий фундамент кольору, світло-коричневі або фактичний бронзатор. Ви хочете, щоб використовувати щітку або губку, зробити форму, яка нагадує півмісяць до вас храм.

Тепер настав час, щоб посміхнутися! Детальніше … Вуаля … Ви повинні бути в змозі визнати, що згадується як зіницю вашій щоці. Це область, де ви хочете досягти природний блиск, як ніби ви тільки злегка почервоніла. Змішайте світліший колір на зіницю щоку при змішуванні його в темний колір ви використовували у вашій порожнини. Змішування є ключем до готової професійних косметичних погляд.

Можна також застосувати легкої чищенням рум’ян до носа, лобі і підборідді. Якщо ви вирішили використовувати рум’яна в цих областях, будьте дуже обережні, щоб використовувати тільки невелика кількість кольорів. Ви помітите, деякі жінки можуть з’явитися “Як клоун”, коли вони більш використовувати свої рум’яна.

Ви шукаєте трохи додала гламуру? Спробуйте додати деякі косметичні Перламутровая добавка або мерехтіння самої верхньої частини скули найближчі до вас очі. Ніщо не може змусити тупу особа більш гарним, ніж рум’яна. При правильному використанні це поліпшить вашу природну красу і зробить вас блиск.