Політика відкритих дверей

Отже, ось причина любити художник відомий як Дженні з блоку. Я кажу про працюючої матері двох-річний близнюків, Дженніфер Лопес, який потрапив додому для мене, коли вона говорила про свою красу рутина – або відсутність одного на багато днів.

“Я приймав ванну, і мій син Макс лізе у ванну або душ,” J Lo сказав моєму червона помада Повідомити Голлівуду кореспондента. “Буквально, у мене немає хвилини для себе. Навіть якщо я йду у ванну, моя дочка буде блукати в і стоять на моєму коліні. Я буду зайнятий, і вона скаже: “Вийди на вулицю? ‘Play, матуся, грай!”

“Ви не можете витрачати купу часу на зачіску і макіяж. Ви повинні йти з потоком “, J Lo говорить.

Це змусило мене посміхнутися, бо навіть пані Марк Антоній, I-Look-Худий-в-з бісеру-комбінезони бореться зі спробами виглядати чудово, робити все і дбати про дітей.

Я відчував до неї. Але давайте дивитися правді в очі досить мам: У ванній кімнаті наш останній святилище.

Я пам’ятаю, коли мої діти були маленькими. Я ходив у ванну, замкнути двері, а потім покласти на мою туш просто молитися я не почув би великий аварії ззовні. Так, я був егоїстичним і зупинився там цілих чотири або п’ять хвилин …. шість чи сім, якби мені довелося писати і покласти на губи лайнера під час тієї ж самої поїздки.

Я ніколи не забуду той день, коли я була візажистом для великого національного телебачення комерційних соус Heinz. Таблиця подяки був красиво встановлений, та стільці були наповнені самої ідеальної сім’ї, включаючи телевізор чарівні дітей. Ну, думав, що директор одного з дітей були величезні вуха, тому він сказав мені: “Pin що вуха дитину назад”.

Я зробив все, що міг, щоб полегшити цю маленьку нерви дітей, не кажучи вже про шахту, а потім побіг до причепу ванна кімната. Жоден з більш гламурним місцям на знімальному майданчику. Я зупинявся в цьому крихітному, непривабливе кімната з раковиною і тріщини брудні дзеркала. Ти що, жартуєш? Це було ванної, і я була матір’ю маленьких дітей. Як я міг не втратити себе в тиші і спокої?

Але наші діти мудрі, щоб нас, милі дами, коли справа доходить до нашого укриття. Може бути, вони підслухали Кейт Хадсон сказати моїм Hollywood Reporter, що вона використовувала, щоб проникнути в її Джон Кейт єдиний час, коли Райдер був малюком. Або, може бути, вони почули мій власний син пояснюють ванних кімнат. Коли мій син був маленьким, він побачить мене вийти з ванної кімнати, нарядили для роботи з хорошим макіяжем. Він говорив: “Коли мама виходить на роботу, вона може бути Тамара Золото, візажист. Коли вона прийшла додому, вона буде Теммі Розенберг, мій Mudder “.

, Що майже вбив мене.

І це повертає мене до J Lo які чудово мені в кожному шляху зараз. Це не тільки, що ідеальний сяючої шкіри або волосся вона носить зачесаним назад в кінський хвіст. Це не тільки, що вона носила трохи красивою весни бузку і сірі тіні для повік і тонни туші під час її прес-пікнік у Беверлі-Хіллз минулого тижня на “запасний план”.

Вона ще гарніше, бо про те, чому, що волосся у хвіст і не довго, метушився і досконалим. “Я був у моїй ванні намагається залишити для цієї події, коли мої діти обоє почали плакати і каже:” Мама, ні, ні! Не йди, мамочко! “Так я провів час переконавшись, що вони були добре, і вони знали, що мама буде вдома, поки сонце ще світило”.

Ах, не було не залишається часу для плоского заліза.

Знаєте, що?

Це не має значення.