Огляд ліпосакції – погляд на ліпосакції

Найперший ліпосакції була вперше виконана в 1974 році. Сьогодні це зростаючий хірургії з новими техніками, які виробляють набагато кращі результати, швидше терміни загоєння, і менше ризик ускладнень. У той час як є багато причин для ліпосакції і переваги цієї операції пропозиції, у більшості людей є жирові відкладення на ногах, руках, сідницях, животі, і навіть те, що вони хочуть позбутися, тим самим покращуючи зовнішній вигляд.
Коли виконується кваліфікованим і сертифікований пластичний хірург, ліпосакція може забезпечити значних результатів. Речей, щоб пам’ятати, однак, що результати будуть залежати від багатьох факторів, таких як еластичність шкіри, вік, вага, здоров’я, хірург, і фактична процедура використана. Майте на увазі, що часто, результат не відразу. Насправді, більшість людей не побачать повне перетворення мають ліпосакції протягом декількох місяців протягом яких набряк зменшується.

Під час консультації з пластичним хірургом, він або вона запитає про здоров’я історія визначити, хто є і що не є хорошим кандидатом. Люди з серцевими захворюваннями, діабетом, зниженою імунної системи та інших захворювань, зазвичай не розглядаються для ліпосакції. З іншого боку, ті, хто є хорошими кандидатами можуть розраховувати на гладкій, твердої шкіри, які неможливо усунути за допомогою дієти і фізичних вправ поодинці.

Є фактично кілька різних типів ліпосакції, які використовуються. Незалежно від того, спеціальний паличка називається канюля вводиться в невеликий розріз в районі жирних депозиту. UAL, яка виступає за Ультразвукова ліпосакція, в якому звукові хвилі, які виробляються допомогу для розрідження жиру, що робить його набагато легше бути висмоктана. Тумесцентная ліпосакція є спосіб, при якій хірург введе велика кількість анестетика навколо області до процедури робиться. Liposelection ® також використовується і працює так само, як припухлі техніку з тим винятком, що тканина не бере. PAL або Вібраційна ліпосакція використовує паличку канюлі, але той, який живиться від невеликого двигуна, даючи пластичний хірург більше можливостей для складних рухів. Це часто є кращим вибором в тому, що результати чудові, і пацієнт має набагато менший біль і швидше зцілення.

Що так багато досягнень, пов’язаних з ліпосакції, ймовірність ускладнень було різко скорочено. Тим не менш, є дуже невеликий ризик інфекції, пошкодження нервів, анестезія реакції, і навіть арешту. З кваліфікованим пластичним хірургом, поглиблені консультації, чистий і стан арт-об’єкт, і відмінне обслуговування, ліпосакція вважається дуже вигідним і безпечним способом поліпшити зовнішній вигляд шляхом усунення жирових відкладень.