Microderm стирання санаторно-курортне лікування

Microderm стирання (або шліфування Потужність кірки або частка) є методом відлущування, яка використовує високоточне обладнання, щоб видалити мертві клітини шкіри. В результаті зменшення глибини зморшок і ліній, менше видимого розміру пір і більш тонкий вид текстури шкіри.

Видалення мертвого шару шкіри дозволяє більш глибоке проникнення по догляду за шкірою, такі як тонери і колагену лікування. Це підвищує ефективність і продовжує тривалість поліпшення.

Є два основних способи виконання Microderm стирання: абразивний порошок і стирання інструментів. Найбільш поширеними абразивний порошок, використовуваний білий оксид алюмінію. Струменем стисненого повітря використовується для розпилення частинок через шкіру, видаляючи мертві клітини шкіри. Значне навичок, необхідних для виконання цієї обробки правильно і безпечно. Переконайтеся, що ваш супутніх пройшов відповідну підготовку і досвід.

Важливо також, щоб видалити всі оксиду алюмінію з поверхні шкіри під час і після пілінгу. Це особливо важливо ретельно видалити пісок з області навколо очей.

Будьте особливо обережні на сонці після шкіркою. Це хороший, здоровий рум’янець може бути серйозно пошкодження занадто багато сонця. Додаткові лосьйону і ЗС екрану для того, щоб захистити ваш тепер молодої шкіри. Якщо ваша шкіра особливо чутлива для початку, Microderm стирання, ймовірно, не є гарним вибором. Він також не рекомендується для літніх людей з тонкою шкірою. Повторні курси лікування стирання викликає значне потоншення себе.

Один новий спосіб виконати Microderm стирання зі спеціалізованим алмазним інструментом. Ці пристрої використовують діамантами, вібруючі поверхні, щоб м’яко видалити мертву шкіру. В результаті точно такий же, але без піщаний, порошок безлад.

Крім того, інструмент включає в себе гарячі і холодні ультразвукового молотка. Гарячої молоток використовується, щоб відкрити пори перед очищенням або екстракцією. Холодній стороні використовується після шкірку, щоб допомогти закрити пори і заспокоїти шкіру.

Стерильних інструментів стирання алмаз, дуже ймовірно, замінити старі, абразивні моделей розпилення. За відсутності порошку для збору і немає повітряних струменів, інструмент безпечним і настільки ж ефективним. Багато з цих інструментів також включати особливості ультразвукової діагностики, новітні методики для стимулювання шкірної тканини.