інгредієнтів, які є корисними в продуктах по догляду за шкірою

Тому що це один шар нашого тіла, що люди бачать, маючи здорової шкіри є дуже важливим. Багато людей звертаються до догляду за шкірою, щоб мати здоровий і молодий вигляд шкіри. Там було останнє дослідження, яке показало, що шкіра реагує позитивно різних вітамінів, мінералів і антиоксидантів.

Ось кілька поживних речовин, які є вигідними в продуктах по догляду за шкірою

Кремній є мікроелемент, який зробить сполучної тканини, такі як м’язи, сухожилля, волосся і нігті, сильніше. Це важливо для здоров’я шкіри. Якщо є Silica дефіциту в організмі, рани шкіри не заживають так швидко. Кремній є інгредієнтом багатьох хороших продуктів по догляду за шкірою.

Цинк мінерал, і одним з найбільш важливих компонентів шкіри, здоровими. акне може бути наслідком дефіциту цинку в організмі. Цинк також управляє шкури видобутку нафти і може контролювати гормони, які викликають акне. Багато продуктів медико-санітарної допомоги містять цинк, так як він є дуже корисним для здоров’я шкіри.

Селен – Селен може бути важливим інгредієнтом в продуктах по догляду за шкірою, як цей антиоксидант мінеральних робить шкіру більше еластичності. Селен також допоможе запобігти пошкодження клітин шкіри з вільними радикалами. Селен може запобігти раку шкіри, оскільки вона захищає шкіру від шкідливого впливу ультрафіолетового випромінювання.

Вітамін С є важливим, оскільки він зменшує пошкодження вільними радикалами від занадто великого впливу сонця або нездоровим повітрям. Зниження вільних радикалів грає важливу роль в шкірі, як вони поглинають як колаген та еластин, які є волокна, які підтримують структуру шкіри. Вільні радикали можуть також викликати зморшки на шкірі. Багато продуктів догляду за шкірою є вітамін С, але ви також можете отримати цей вітамін з харчових добавок і різних продуктів. Коли вітамін С у поєднанні з вітаміном D він захистить вашу шкіру від надмірного ультрафіолетового проміння, нд

Вітамін Е є інший антиоксидант, який допомагає захистити шкіру формі руйнівних ультра сонця променів. Поєднання вітаміну Е і вітаміну догляду за шкірою дуже гарні в профілактиці різних видів раку шкіри. Вітамін Е також допомагає при зморшки та інші ознаки передчасного старіння в шкірі.

Просування шкіри ремонт і технічне обслуговування, як вітамін може допомогти вашій шкірі. Якщо у вас суха або листкове обличчя ви повинні дивитися на продукти догляду за шкірою, у яких є вітамін А, як це може допомогти з цими проблемами шкіри. Вітамін А також допомагає зменшити акне і інших проблем зі шкірою.

ОДВ в багатьох на основі масла по догляду за шкірою, такі як масло примули або капсули риб’ячого жиру. Підтримуючи збалансований Омега-6 і Омега-3 жирних кислот, ви можете підтримувати здоровий вигляд шкіри. EPA також мають інші переваги для здоров’я, крім зберігаючи шкіру добре виглядати, таких як лікування різних захворювань, як хвороби серця і рак.

Такими є деякі з найбільш важливих інгредієнтів у продуктах догляду за шкірою. Якщо у вас є проблеми з шкірою, є продукти догляду за шкірою, які допоможуть вам з тими конкретними проблемами. Багато з інгредієнтів, перерахованих вище, також можуть бути знайдені в різних добавок і харчових продуктів. Наступного разу ви купуєте продукти догляду за шкірою, зверніть увагу на список інгредієнтів і подивитися, чи є у них з вітамінів, мінералів і антиоксидантів, перерахованих вище. Якщо це так, ви знаєте, що ваша шкіра буде користуються продуктом по догляду за шкірою.