поліпшити свою зовнішність у Лондоні медичної та естетичної клініки

Smartlipo жиру процедури видалення в Лондонській медичної та естетичної клініки, 1 Harley Street, London є новітні технології для видалення жиру за допомогою лазера. Смарт липо лікування включає в себе використання лазера, який швидко розчиняє жир мішенню, і в той же час посилює навколишньої шкіри.

Використання потужних лазерних Smartlipo є скульптури лазерна процедура для тіла з мінімальним часом простою і побічних ефектів. Смарт Lipo є відмінною технікою для видалення жиру з складних областей тіла. Smartlipo є більш ефективним при видаленні жиру з локалізованих кишені, які виявилися стійкими до дієти і вправ.

Після лікування Смарт Lipo, можна очікувати мінімальної болем і / або синців. Компресійний білизна необхідно для всього десять днів для комфорту пацієнта, він також допомагає зменшити набряки. Більшість всіх людей після Смарт Lipo здатні повернутися до нормальної діяльності протягом 24 годин. Доктор Аль-Ayham Ayoubi рекомендує своїм пацієнтам у Лондоні медичної та естетичної клініки 1-2 днів відпочинку, але деякі пацієнти можуть повернутися до роботи негайно. Smartlipo результати можна побачити негайно подальше вдосконалення протягом декількох місяців. Незабаром після того, смарт-процедури ліпосакції, обробленої області з’являться жорсткі, більш компактний, і менше. Ремоделювання тіла з Smartlipo це поступовий процес, і найкращі результати видно через 2-4 місяців. Smartlipo змушує шкіру підтягнути.

Видалення жиру з Smartlipo напів-постійні, навіть якщо людина набирає вагу, жир повернеться в районах, оброблені і не оброблені лазером.

Sculptra це захоплююча ін’єкційний наповнювач, оскільки вона стимулює власні тіла пацієнта, щоб виробити більше його / її власного колагену.

Вплив сонця, втрата ваги і поточного старіння може сприяти порожнисті зовнішності у здорових дорослих. Sculptra може “Підкачати” особи області, підійміть брови, камуфляж мішки навколо очей, надути щоки, мінімізувати складки і лінії навколо рота і вирівняйте лінію щелепи.

З Sculptra лікування пластичний хірург Ayham аль-Ayoubi на Лондонській медичної та естетичної клініки може створити повну, свіже, і більш молодий вид. Sculptra результат повинен продовжуватися до тих пір, як деякі “міні-підтяжка обличчя, до 3 років. Відразу після сеансу лікування з Sculptra, почервоніння, набряк, біль, синці або всі з цих ознак може трапитися, але ці ознаки зазвичай зникають протягом декількох годин до декількох днів.