домашні маски для обличчя для чоловіків

Догляд за шкірою є частиною нашого повсякденного життя і маска для обличчя є його частиною. Це корисно як для чоловіків, і жінок. У чоловіків на 15 відсотків більше жирної шкіри, ніж жінки. Таким чином, це необхідно для їх очищення, тонізація і зволоження регулярно, щоб позбутися від бруду та забруднюючих речовин, які закупорюють шкіру і роблять її нудною. Вони значно грубіше, ніж шкіра жінок через регулярних гоління і бритвою використання. Таким чином, вони повинні звернути особливу увагу на їхній шкірі, хоча вони недбало. По догляду за шкірою, які придбані у ринку в основному багаті хімічними речовинами, може призвести до великою кількістю побічних ефектів. Так що завжди краще використовувати домашні рецепти краси або рослинних продуктів для догляду за шкірою. Маски для обличчя забезпечують найкращий захист в боротьбі з шкірними захворюваннями. Домашні маски для обличчя гарні, тому що вони можуть бути легко отримані, дешево і дають чудові результати. Деякі з корисних саморобні лицьові рецепти масок:

1. Суміш з 2 столових ложки меду і 2 столові ложки молока можна наносити на шкіру обличчя і шиї. Залиште на 10 хвилин і змийте теплою водою.
2. Суміш пюре полуниці, ананаса і банана можна наносити на обличчя і залиште на 15-20 хвилин. Потім промити його водою. Ця маска дуже добре для шкіри і робить її м’якою і гладкою.
3. Mash однієї четвертої банан і нанести на обличчя на 20 хвилин. Змийте теплою водою, а потім холодною водою. Потім промокніть насухо.
4. Розім’яти банан ретельно і змішайте його з 1 столовою ложкою меду і 2 столові ложки йогурту і нанесіть її на обличчя рівномірно. Залиште його на обличчі, поки шкіра поглинає. Це гарна маска для обличчя.
5. Яйце мигдалю маска для обличчя дуже хороший для сухої шкіри. Візьміть 1 яйце і 1 столову ложку мигдалевого масла і змішують їх повністю. Нанесіть його на обличчя рівномірно і залиште на 10-15 хвилин. Потім змийте холодною водою.
6. Маска для обличчя з помідорів і лимона дуже ефективно для жирної шкіри. Змішайте 1 стиглий помідор з пюре 1 столову ложку вівсяних пластівців і 1 столову ложку лимонного соку. Застосуйте це на обличчя і залиште на 10 хвилин і змийте теплою водою.
7. Папайя і йогурт маски дуже добре для пілінгу мертву шкіру. Візьміть ½ плоті від одного папайї і змішати з однією столовою ложкою простого йогурту. Нанесіть його на обличчя і залиште на 10 хвилин, а потім змийте теплою водою.
8. Глиняна маска дуже хороша для жирної шкіри. Візьміть будь-яку глину як земля або каолін Фуллера і додати будь-яку рідину, як дистильована вода, рожева вода, алое віра, яєчний білок, яєчний жовток, мед або гамамелісу, щоб зробити гладку пасту. Застосуйте це на шкіру і мити його після того, отримати сухий і жорсткою.
9. Візьміть в рівних кількостях молоко і мед, а бити їх, щоб зробити гладку пасту. Застосуйте це на обличчі і шиї гладко за допомогою плоскої кисті. Промити цього через 10 хвилин.
Ця маска допомагає отримати миттєве сяйво.
10. Досить небагато кукурудзяного борошна, які будуть необхідні для обличчя і змішати його з водою і, щоб вийшла густа паста щільно. Нанесіть його на обличчя круговими рухами і залиште на 10-15 хвилин, а потім змити водою.
Ось деякі корисні домашні рецепти масок особи, які дуже гарні для особи, і зробити шкіру світитися зсередини.
Є багато продуктів по догляду за шкірою чоловічі на ринку, але домашні рецепти економлять гроші і простий у використанні. Є багато продуктів на кухні, які можуть сприяти підвищенню якості шкіри і змушують нас відчувати себе чудово. Але, в цій насиченого життя це дуже важко отримати достатньо часу для догляду за шкірою. Тому ми можемо використовувати рослинні продукти з ринку.