глобулярних білків

Кульові або «spheroproteins ‘, як в секреті равлики добре розчиняються у водних розчинах. Вони працюють як ферменти і білки сигналу. Майже всі ферменти важливих метаболічних функцій круглої форми, а також багато білки сигнальної трансдукції.
Метаболізм біохімічної трансформації хімічних сполук в живих організмах і клітинах. Це включає в біосинтезі складних органічних молекул (анаболізм) та їх підрозділи (катаболізм). Метаболізм зазвичай складається з послідовності ферментативних реакцій, також відомий як метаболічні шляхи.
Клітинного метаболізму є метод (або насправді сума багатьох поточних індивідуальних дій), в якому живі клітини поживними обробляти молекул і зберегти живу статус. Метаболізм має два різних підрозділів: анаболізм, в якому клітина використовує енергії та скорочення владу, щоб зробити складні молекули, а також виконання інших функцій життя, як creatingconstructing пористу структуру, і катаболізму, в якому клітина розпадається елементи для того, щоб отримати більше сировини та енергії . Клітинний метаболізм увазі надзвичайно складної послідовності контрольованих хімічних реакцій називається метаболічних шляхів.
Катаболізму білків є розщеплювання білків в амінокислоти і прості похідні елементів для транспорту в клітину через плазматичну стіни і в кінцевому рахунку для полімеризації в нових білків з допомогою рибонуклеїнової кислоти (РНК) і рибосом.
Завдяки метаболічних ферментів процесів (всі ферменти є білками) здатні швидко скороченні набряк або набряк травмованих або пошкоджені тканини насправді “переварювання” або руйнування пошкоджених тканин і пошкоджених клітин в місці пошкодження, дозволяючи ці відходи в усунути швидко від пошкоджень шкіри, щоб зменшити запалення і подальше болю, прискорення загоєння механізму. Цей процес в кінцевому рахунку, відновлює пошкоджені тканини і зміцнює шкіру.
Ферменти працюють як передачу сигналу або посланників, які регулюють біологічні процеси
У біології сигнальної трансдукції кожен механізм, за допомогою якого елемент перетворює один тип сигналу або стимулу в іншу. Механізмів, відомих під передачу сигналу часто включають послідовність біохімічних реакцій усередині клітини, які здійснюють ферменти та Сполучених через вторинні месенджери. Такі процеси відбуваються в якомога менше часу мілісекунди або до тих пір, як кілька секунд.
У багатьох процесах трансдукції, все більше число ферментів та інших молекул побралися у подіях, які починаються з початкової стимул. У цьому випадку ланцюг кроків відомий як “сигнальний каскад» або «другий шлях вісник” і зазвичай виробляє невелику стимул виявлення основної реакції.
На відміну від волокнистих білків (колаген, еластин), які тільки грають допоміжну функцію, глобулярні білки можуть працювати в якості:
– Ферменти, шляхом каталізу органічних реакцій, що відбуваються в організмі в м’яких умовах і з великою специфікою.
– Посланців, шляхом передачі повідомлення регулювати біологічні процеси. Ця робота виконується за допомогою гормонів, тобто інсулінового обміну і т.д.
– Транспортування інших молекул протягом мембран.
– Ємності з амінокислот.
Всі ці природні процеси настільки ж необхідні для шкіри, як і для всього тіла. Тому, важливо, щоб тримати їх на увазі, коли мова доходить до вибору вашого догляду за шкірою лінії.