безопераційної підтяжки обличчя позиції 2 за допомогою точкового масажу, щоб виглядати молодше

Другий момент, точковий масаж: Як безопераційної підтяжки шкіри обличчя, точковий масаж проводиться з вашою власною рукою, залишає обличчя виглядати молодше, з більш квітів, менше зморшок, і пружну шкіру обличчя.

Для того, щоб нехірургіческіх, природні підтяжку обличчя, точка обидва ваші вказівні пальці до неба (як ви вдаєте, що ваші вказівні пальці знаходяться стовбурів) і помістіть кінчики їх на шкіру на півдорозі між лінією волосся і вершини брів. Кінчики вказівних пальців повинні бути на одній лінії з учнями ваших очах.

Тепер зробіть невеликі, тверді, внутрішні круги кінчиками пальців (пальці повинні рухатися назустріч один одному, роблячи круги). Не натискайте занадто сильно, щоб викликати дискомфорт. Масаж цієї точки протягом не менше 1 хвилини. (Ви можете зробити це так довго, як ви хочете).

Цей точковий масаж точка називається Ян Бай. Він відкриває енергетичні канали у вашій особі, так що тонкі м’язи в безпосередній близькості від вас під рукою, стимулюють результаті збільшення припливу крові до шкіри і навколишніх тканинах. Ця точка впливає на шкіру і м’язів лоба, які підтримують шари шкіри, які, як проходить час, мають тенденцію до розвитку глибоких зморшок. Масажуючи цю точку, ви будете товстіти і створення основних лицьових тканин, як приплив крові збільшується.

Є й інші переваги: ​​Цей точковий масаж точки є ефективним засобом для лікування мігрені і безсонні. Ви можете зіткнутися з деякими тепла до обличчя і шиї в той час як масаж цієї точки.

Тепер ви добре на вашому шляху до завершення власного неінвазивної підтяжки обличчя!

Акупресура в якості засобу для безопераційної підтяжки шкіри обличчя є дуже ефективним, і з часом ви побачите лінії починають гладкою на лобі тих пір, як ви застосовувати масаж в область протягом не менше однієї хвилини на день протягом перших 30 днів , і застосовувати масаж 2-3 рази на тиждень після цього, для підтримки вашого прогресу.