Як довго відбілювання зубів комплекти, щоб працювати

Відбілювання зубів набори можуть бути професійно-наказані (стоматологи), або вони можуть бути придбані в магазині, в аптеці набори. Природно, в магазині купив комплекти коштують менше, але професійно-наказані забирати додому відбілювання зубів комплекти, як вважають більшість стоматологів дають кращі результати за найвигіднішою ціною в довгостроковій перспективі.

В офісі відбілювання процедури, безсумнівно, найдорожчий варіант навіть для одного, і багато разів пацієнт повинен бути запропоновано повернутися принаймні ще один раз або як і раніше використовувати наказано в-домашнє відбілювання комплект на додаток до лікування офісу для того, щоб отримати повний бажаного ефекту.

На позабіржовому відбілювання зубів комплекти мають більш низькі концентрації активного інгредієнта перекису карбаміду, ніж наказано комплекти чи. Ці набори не могли б також бути не більше смуг, або вони можуть бути один-розмір-підходить всім “лотків” або мундштуки. У встановленому набори, лотки індивідуально підібрані до верхнього і нижнього набору людини зубів. Але є комплекти, що перебувають з одними враженнями і гелем так само сильна, як стоматолог тому переконайтеся, що ви читаєте етикетки.

Очевидно, чим більше перекису карбаміду наноситься на зуби за один раз, тим швидше помітні відбілюючий дію буде відбуватися. В офісі лікування дуже висока концентрація перекису карбаміду лікування і тому не тільки дорожче, але навіть не рекомендується для всіх, як перекис може викликати роздратування у людей з підвищеною чутливістю зубів або ясен. Але багато людей, які дійсно отримують в офісі лікування буде виходити з офісу з “відомий рок-зірки зуби білими”.

Таким чином, ці набори не працюватиме протягом ночі, як успішне лікування Управління могло б, але, як згадувалося багато стоматологи вважають за краще просто наказують комплекту для використання вдома, відчуваючи їх бути кращими метод відбілювання, коли все сказано і зроблено. Використовуючи заданий комплект, як зазначено на щоденній основі мають дати бажаний результат протягом приблизно одного тижня. З іншого боку, більш низької концентрації в аптеці комплект використанні за призначенням, у тому числі набори, які є смуги, має дати бажаний ефект протягом двох тижнів і коштуватиме значно менше грошей.

Для людей, які не мають надмірно чутливими зубами або яснами, вибір там залишити лотках або смуг в роті довше, ніж направлено 20 до 30 хвилин (двічі на день). Це буде зазвичай збільшувати швидкість ефективності.

Це важливо мати на увазі, що в той час як відбілювання зубів комплекти є дуже ефективними, завжди є ризик того, що процеси будуть викликати підвищену чутливість зубів, подразнення ясен, і, можливо, ефект «зубів Technicolor”, якщо стоматологічних реставраційних робіт, таких як коронки або пломби Чітко видно – для цих не одержати постраждалих від процесу відбілювання та біліше зуби викличе їх не-білих забарвлень виділитися багато іншого. Крім того, необхідно відзначити, що відбілювання зубів комплекти не дасть “надприродне білі” зуби.

Ідея відбілювання зубів комплекти, щоб зробити собі виглядати молодше крізь ілюзію, що ваші зуби ще як чистий і білий, як вони були в молоді роки, перш ніж руйнівної дії часу дісталися до них. І, нарешті, можуть бути зміни в точно, як довго це бере, щоб отримати ваші зуби білими, як ви хочете, щоб вони (або їх можна отримати) залежно від віку і як ретельно ви з гігієни порожнини рота (щіткою, зубною ниткою, і використання відновлювальних рот -полоскань).