як знайти свій тип волосся

Говорячи про типів волосся може бути спірним, я знаю, не всі хочуть поставити своє волосся в дану категорію. І, звичайно, як тільки ви поклали людей в групі, хтось вкаже на всі відмінності між особинами ви разом узяті. Тим не менш, іноді це може бути корисно, щоб описати себе як 4B або наслідувати приклад тих, хто називає себе 3а, знаючи, що те, що працює для неї, швидше за все, працювати для вас теж.

Отже, тут йде …

Типи волосся
Волосся можуть бути розбиті на чотири типи приблизно з деяких невеликих підрозділів.

Введіть один
Пряме волосся, без хвилі або локон до нього взагалі. Введіть один волосся, як правило, блискучими і іноді може бути жирною.

Другий тип
Хвилясте волосся, які не могли бути описані як фігурні. Другий тип волосся зазвичай має більш грубу структуру, ніж один тип волосся.

Введіть три
Введіть три волосини має певну форму хвилі ‘S’ або скручування. Коли мокра, вона може випрямити або утворювати локони і це скоротить в більш щільних завиток як він висохне. Цей тип волосся часто сприймається у зв’язку з народом бі-расового спадщини.

Тип чотири
Тип волосся чотири звивистих і спіраль. Вони служитимуть ‘O’ або ‘L’ форми кільця або перегинів на відміну від форми “S” типу три. Цей тип найбільш тісно пов’язаних з афро або афро-американець волосся. Цей тип волосся грубий, і зазвичай володіє меншим блиском, ніж інші типи волосся, а локони і перегинів ускладнюють шкірне сало з шкіри голови подорожувати вздовж волосся до кінців. Вигини у волосся і зробити її більш крихкими і схильними до руйнування. Тип чотирьох волосся має тенденцію бути більш сухий, ніж інші типи волосся. Це може виглядати жорстким, але вона потребує ніжною любов’ю і турботою!