як захистити шкіру від великій висоті

Так зимовий час з нами ще раз, і що це значить? Так, дні коротше, ночі довші, здається, що офіс неминучою, і це заморожування зовні, але є один позитивний, забувши все це з поїздкою у ваш улюблений гірськолижний курорт в горах.
Перед тим, як відправитися на найближчий лижний прокат ми повинні зайняти хвилину, щоб розглянути щось набагато важливіше, наша шкіра. Висотні має різко дегенеративне вплив на наші клітини шкіри, але є спосіб уберегтися від них, ось як.
гірське повітря і клімат
Висота над рівнем моря значно впливає навколишнє його середовище. Коли на великій висоті волога, вологість, тиск повітря, і рівень кисню значно менше. Це створює надмірно сухий клімат, який відчуває величезні відмінності між денними і нічними температурами в порівнянні з низькій висоті.
Гірське повітря і ваша шкіра
Кінцівки цих умовах підвищених також мають надзвичайно перебільшені ефект на вашу шкіру. Найбільш наочні з них включають різко збільшило ризик сонячних опіків, передчасного старіння, і меланома, через більш сильної присутності УФ-променів і вільних радикалів у витонченій атмосфері.
Крім того, в результаті повітря, як правило, повністю позбавлений будь-якій формі вологи, існує помітно зростає ймовірність подолання сухий, роздратованою шкіри, почервоніння обличчя та екземи.
Як правило, також можна припустити, що в той час як в горах буде підвищення рівня питної, вечірки, нездорове харчування, рясне потовиділення і з дня на схилах. Все це є частиною життя в гірськолижному курорті, але він сильно впливовий в обох сушіння і дратує шкіру.
Завжди упакувати природні бальзами для догляду за шкірою
Якщо ви хочете зберегти вашу шкіру виглядати молодий і повний вологи і еластичності важливо взяти природне, живильний лосьйон або бальзам на вашої поїздки. Природні лосьйони і бальзами швидше всмоктуються в шкіру, і регідратації, не викликаючи роздратування жахливе на відміну від багатьох хімічних продуктів на основі знайти на полиці.