як видалити веснянки – знати факти

Відбілювачі, саме звичайне лікування для веснянок, мають обмежений успіх в маскуванні появу веснянок. Відбілювачі спроба зникають веснянки кольору, близької до навколишнього шкірі. Тим не менш, вони можуть іноді світліше або темніше шкіри навколо веснянки, називаючи навіть більше уваги на плями. Іноді, відбілюючі речовини викликають висип або хімічні опіки. Деякі люди мали успіх, використовуючи альфа-гідроксильні кислоти на регулярній основі, в поєднанні з сонцем та уникнення використання блоку НД Деякі дерматологи рекомендують рецепт міцності ретиноїди для лікування веснянок.

Лимонний сік є перевіреним часом засобом бойової веснянки. Не варто терти шкіру шматочком лимона. Застосування соку пальцями буде робити цю роботу. Фруктові та овочеві маски (абрикоси, полуниця, огірки, червона смородина).

До лікування, охолоджуючий гель звичайно застосовується до області, що підлягають лікуванню і пацієнтів носити захисні окуляри. Під час лікування, член лікар або кваліфікований персонал обережно ставиться гладкій поверхні скла IPL наконечника до шкіри. Світло надходить на поверхню шкіри в точних імпульсів, які, як правило, безболісний. Іноді деякі ознаки лікування, такі як почервоніння, може тривати протягом одного або двох годин. У більшості випадків, все обличчя лікується, але терапія також може добре працювати на шиї, грудей і рук. Результати від повної серії процедур зазвичай тривають протягом року або більше.

Інтенсивний імпульсний світло терапія (IPL): IPL є однією з нових форм омолодження шкіри обличчя. IPL поставляє енергію як поверхневі (епідермісу) і глибокого (дерми) шари шкіри, епідерміс позбавлений від пошкоджень. Таким чином, немає фактично ніякого часу на відновлення.

Веснянки також можна лікувати за відповідними добавками вітаміну. Для Egr і людини, що страждає від веснянок слід збільшити споживання вітаміну С. Завдяки вітамін С, що міститься в достатній кількості в організмі, шкіра стає менш чутливою до сонця і, отже, менше меланіну відбувається осадження. Їжа, багата вітаміном С включає апельсини, виноград, яблука і т.д.

Інтенсивний імпульсний світло терапія (IPL): IPL є однією з нових форм омолодження шкіри обличчя. IPL поставляє енергію як поверхневі (епідермісу) і глибокого (дерми) шари шкіри, епідерміс позбавлений від пошкоджень. Таким чином, немає фактично ніякого часу на відновлення.

Хімічні пілінги використовуються для видалення пігментних плям, веснянок, знебарвлення, зморшок і тонких ліній. Як правило, вони допомагають зробити шкіру гладкою і пружною, а також допомогти в лікуванні веснянок поступово.

Веснянки деяких людей зникають практично повністю в зимовий час і повернутися влітку. Веснянки рідко розвивається в рак шкіри. Однак, веснянки особливо часто зустрічається у людей зі світлою шкірою, і мають світлу шкіру, що легко горить збільшує ризик раку шкіри. Краще лікування від веснянок є профілактика. Ключ до запобігання веснянок НД уникнення і щоденне використання сонцезахисного крему. Кріохірургії – світло заморозити рідким азотом можуть бути використані для лікування веснянок. Третиноїн іноді використовується в поєднанні з іншими відбілюючі креми, третиноїн (вітамін А кислота, Сітківка) також допомагає зробити веснянки легше при застосуванні протягом певного періоду часу. Кількох лазерів, особливо ті, які виробляють зелене світло, може полегшити і усунути веснянки безпечно і ефективно.