чоловічий догляд за шкірою

Якщо є одна річ, що кожна людина в світі хотіли б мати це джерело молодості, проте ми знаємо, що до цього дня, що неможливого ми всі віку і доведеться страждати від руйнівного впливу навколишнього середовища, але є способи, щоб уповільнити вниз старіння і уникнути більшу частину ознак старіння.

Чоловічий догляд за шкірою не сильно відрізняється від догляду за шкірою жінок, проте є деякі важливі відмінності, чоловіча шкіра більш схильна до почервоніння і запалення. Гоління викликає сушіння шкіри у чоловіків, і це має бути протидія із зволожуючим кремом.

Є багато продуктів для чоловіків, які можна знайти в магазинах роздрібної торгівлі, вона не рекомендується для чоловіків використовувати жіночі креми, тому що шкіра людини має деякі тонкі, але важливі відмінності.

Деякі з кращих по догляду за шкірою для чоловіків:

Джек Блек продукти для чоловіків – який є повний комплект для щоденного гоління і догляду за шкірою, такі як умивання, обличчя зволожуючий крем для засмаги та.

Kiehls – The Ultimate набір Людина містить мила скраб для тіла для відлущування, крем для гоління, умивання обличчя і багато іншого.

Clinique чоловіча стрижка – це скраб для обличчя, голити шкіру соска, заспокійливий гель алое і т.д.

Ось дві природні зволожувачі шкіри чоловіків догляд:

Масло ши – це допомагає боротися з сухою шкірою і зменшує поява порізів і плям. Тепер, шрами на людину може здатися природним. Чоловіки грають грубо. Але в ці дні, у вас немає, щоб показати їх, як ви крутий хлопець.

Активний Манука Мед – ваша шкіра легко вбирає це особливий вид меду і не залишає жирного відчуття. Це супер-високим вмістом антиоксидантів і запобігає пошкодження вільними радикалами. Вільні радикали атакують клітини шкіри. Шкода, якої вони причиною є велика причина, чому старіння шкіри.

Чоловічі Догляд за шкірою Поради: зменшення запалення

Існують природні протизапальні засоби, і ви повинні використовувати їх після кожного гоління.

Чоловічі Догляд за шкірою Поради: боротьбі з вільними радикалами

Багаті антиоксидантами креми боротися з вільними радикалами і запобігти їх від пошкодження клітини шкіри. Вони можуть навіть відшкодувати матеріальний збиток, що вже відбулося. Вільних радикалів і активність збільшується в результаті запалення, як я вже говорив вище, але вона також буде наслідком надмірного сонця і забруднювачів повітря, як дим.

Чоловічі Догляд за шкірою Поради: боротися з ознаками старіння

Якщо ви схожі на мене, ви хочете, щоб виглядати молодше і затримати ознаки старіння, як можна більше. Ви можете зробити це за допомогою м’якого мила, мастильних матеріалів краще гоління і щоденний зволожуючий крем, який містить функціональні кератин, коензим Q10, вітамін Е і гамамелісу.

Чоловіки більш свідомим про свою зовнішність, ніж будь-коли раніше. По догляду за шкірою Чоловіча та органічних догляду за шкірою після гарячих слідах органічних догляду за шкірою жінок з сильною тенденцією до природних, проти старіння і вітамінізовані миючих засобів і зволожуючі. Органічний догляд за шкірою діапазонів Spiezia, Зелений Люди і Weleda відповідають вимогам чоловіків, які є більш екологічно свідомої і стурбовані їх шкіри.

Попит на продукцію з догляду за шкірою чоловічих швидко зростає, з більш ніж 20% всіх продуктів догляду за шкірою продаються в Сполучених Штатах в даний час чоловічий догляд за шкірою products.It Також очікується, що чоловічі омолоджуючі продукти будете насолоджуватися швидке зростання продажів у період до 2010 рік.