факти про герпес

Герпес непривабливий, заразним і дуже болючими виразками, зазвичай відбуваються на краю губ або носа.

Герпес створюються процесом реплікації вірусу простого герпесу типу 1 або 2. Поточні дослідження показують, що близько 77% герпес викликані простого герпесу типу 1 і близько 23% по типу 2 версія цього простого герпесу.

Здебільшого, герпес викликані будь-який тип вірусу герпесу є ідентичними. Вони обидва виглядають однаково, боляче ж, так само заразна, а минулого приблизно така ж кількість тижнів.

Герпес відбуватимуться, і повторюватися приблизно в тому ж місці, що і первинного інфікування. Наприклад, якщо ваш герпес з’являється на лівій верхньою губою, то це місці первісної інфекції.

Вірус, який викликає герпес живе в нервових клітинах. Він буде шукати найближчий нервових волокон на ділянці, де вірус потрапляє в організм. Це вірус герпесу буде зробити вдома у цьому конкретному нервового волокна для іншої частини вашого життя.

Тепер не обманюйте себе. Ви можете заразитися кілька разів у різних місцях. Якщо інший герпес з’являється на нижній правій губі, це інша інфекція і тепер у вас розташований інший «сім’ї» герпес вірус вітальня в іншому нервових волокон.

Якщо у вас є герпес, майте на увазі, що ви не тільки дуже заразним для інших, але в інші папки на ваше власне тіло теж. Герпес може з’явитися на будь-якій ділянці тіла, де виявлено вірус тріщини в захисному шарі шкіри.

Вірус простого герпесу зазвичай знаходиться в сплячому далі по нервових волокнах від поверхні. Якщо ви отримуєте герпес на верхній лівій губи, швидше за все, цей вірус ховається в нервових гангліях біля лівого вуха.

Ваші захисні сили організму створюють герпес антитіла кожен раз у вас є герпес спалаху. Ці антитіла оточують і допомагають тримати вірус герпесу спить. Чи повинні бути деяке напруження в іншій частині вашого тіла, це може послабити оборону і вірусу герпесу вирве можливість рухатися до поверхні і створення нових вірусів.

Вірус простого герпесу не може відтворювати себе. Цей вірус буде ввести нервової клітини і змусити клітини для клонування копії.

Коли клітина наповнюється новим вірусом, оригінальний вірус буде знищувати клітини, щоб звільнити всі нові клони. Це руйнування мільйонів клітин в тісному області створення цих огидних відкритим герпес.

Відкрита герпес буде досить болючим, але це тим більше що вірус герпесу створює герпес прямо на кінці, що нервові волокна. Біль є дуже схожим на стоматолога удару нерва.

Найбільш поширений спосіб зараження інших з герпес поцілунок. Турботливою родичі і друзі зазвичай заражають дітей, перш ніж вони сім. Пам’ятайте, що ви заразні з першого до поколювання близько двох днів після повного загоєння.

Герпес страждають буде багато раз створити нову область інфекції на їх тілі із забрудненими пальцями або рушниками. Рідина, яка плаче від герпесу об’єднується зі свіжим вірус шукає новий будинок. Якщо у вас поріз на пальці, і ви отримаєте ще один вірус в цьому вирізати, швидше за все ви отримаєте герпес на пальці.

Тіло буде природно вилікувати герпес без особливих герпес лікування, але воно часто займає від трьох до чотирьох тижнів. Багато часу, щоб бути соціально стороні і відчувати себе погано.

Є багато більш-лічильник і відпускаються за рецептом лікування герпесу. Найкращий і швидкий Полегшення приходить від місцевого лікування – мазь або мазь, які ви поклали прямо на герпес.

Є кілька таблеток, які доступні, але вони, як правило, повільно діючий, не даючи негайне полегшення для герпес страждальця. Здебільшого, оральні засоби від фармацевтичних компаній були невдалими.

Багато відзначали великий успіх з усних дози амінокислоти лізину. Рекомендована доза становить 1000 мг. два рази на день в холодну пору спалаху виразки і 500 мг. на день між герпес.

Ice і раніше є найбільш універсальним і легко доступні герпес лікування. Покласти кубики льоду в поліетиленовому пакеті типу блискавка, і ви уникнете багато плутанини. Ice зменшує набряки, притупляє біль, і допомагає перешкоджати вірус застуди виразки.

І застосування льоду в перших ознаках герпесу часто заважає герпесу насправді відбувається від або, принаймні, скорочує термін служби вашого герпес.

2007 Denny Bodoh