помади – факти

Помади, які багатше за кольором і фактурою, ніж блиск для губ є косметичний продукт, який застосовується в губи. Він використовується в основному, щоб застосувати колір до губ. Більшість помади червоного або червонуватого кольору. Це тому, що він стимулює сексуальне збудження появи. Крім того, червоніє губи і збільшує приплив крові. Вона має намір зробити, щоб зробити власника більш сексуально привабливими.

Губна помада випускається в масивних і різноманітний вибір кольорів і відтінків з сучасними пігментами. Багато хімічні інгредієнти присутні в типовому помади. Помада містить пігменти, олії, віск і пом’якшувальні засоби. Для того щоб охопити запахи і смаки інших інгредієнтів, парфумерію та ароматизатори можуть бути додані. При перегляді історії Помада він виявив, що помада не мають відоме походження.

Це, як відомо, були використані близько 5000 років тому в стародавньому Вавилоні. У ті дні напівдорогоцінного коштовності були розгромлені і наносять на губи, а іноді і навколо очей. Стародавні єгиптяни витягнуті пурпурно-червоного барвника з фукусу-альгин, 0,01% йоду, брому і деякі маніт, що призвело до серйозних захворювань.

Щебінь Карміне жуки, який дав глибокий червоний пігмент, і мурашки для основи був використаний Клеопатри. Від перламутровий, речовина, знайдена в риб’ячої лусці, помада з мерехтливими ефектами були зроблені. Макіяж був оголошений вульгарно королева Вікторія як повій, як правило, тільки ті, хто розфарбовували обличчя.

Нафарбована до шлюбу також заборонений. Тому що це вважається як трюк, щоб показати чоловікові, думаючи, що вона була красива. Під час правління королеви Єлизавети II Сполученого Королівства, помада почав набирати популярність. Вона зробила крові червоні губи і абсолютно білі стикається моди.

Губна помада була зроблена з суміші бджолиного воску і червоні плями від рослини до цього часу. Він здобув повагу в кіноіндустрії, і це стало звичайною справою для жінок нанести макіяж

Поки жінка не досягне підлітковому або дорослому віці вона не носила. Чоловіки помадою можна розглядати як проведення соціальної стигматизації. Чоловічий використання макіяжу не підходить традиційна Двадцять перше століття ролі статі.

Поєднання помада і олівець для губ Lip-це дует. парафінів напівпостійний рідка, і у нас є кілька версій одного і того ж в ім’я “губа пляма” або “рідкі колір губ». Це так само дуже популярні серед молодих жінок, які вважають, що без помади їх складових не є повною.