позбавлення від blackheads_

Один з поширених скарг шкіри серед жінок є те, що від вугрів. Проблема великі пори шкіри і подальшого вугри і білі вугри особливо поширені серед жінок з жирною шкірою. Ось деяка корисна інформація та поради для боротьби з вуграми і отримати гладку і сяючий колір обличчя.

Чорноголових – Що це таке?

Чорноголових, які є формою акне, є результатом theaccumulation шкірного сала, мертві клітини шкіри і бактерій в порах шкіри. Суміш сміття у відкриті пори шкіри окислюється при контакті з повітрям і набуває чорного забарвлення. Чорноголових також називають “відкриті комедони і вугри Аналогічно називають« закриті комедони.

Ваш тип шкіри є те, що ви народилися с, так що немає нічого особливого, ви можете зробити, щоб змінити це. Тим не менш, він може бути пошкоджений екологічного стресу як забруднення навколишнього середовища, бруду і ультрафіолетових променів сонця. НД пошкодження викликає передчасне старіння шкіри. Епідерміс стає товщі і, як наслідок, збільшення розміру пір. Пори шкіри також можете отримати збільшуються через відсутність належного догляду за шкірою. Якщо ви не очистить вашу шкіру і отшелушивают регулярно, пори шкіри накопичується з токсинами, які роблять пори набухають і тим самим збільшити їх розмір. Відсутність догляду за шкірою викликає надлишок нафти і клітини шкіри потрапити в пастку в пори і викликати вугри і білі вугри.

Вугрі виникають в першу чергу на Т-зону, лоба, носа й підборіддя. Це тому, що ці області мають тенденцію виробляти більше нафти, ніж решті частини обличчя.

лікування вугрів

Для ефективного лікування вугрів і видалити їх повністю, важливо, щоб зменшити надлишок шкірного сала і масла з обличчя і позбутися від токсинів, накопичених в пори шкіри. Ось деякі речі, які ви повинні зробити.

зберегти шкіру чистою

Очистіть шкіру щоранку і ніч. Брудна шкіра може призвести до накопичення надлишків олії та сміття в пори шкіри. Це, у свою чергу, робить пори більшого розміру і викликають вугрів. Тому слід використовувати ефективний миючий засіб, який контролює жирність шкіри. Проте, намагайтеся не використовувати миючі засоби з суворими інгредієнти, які може висушити шкіру. Надмірна сухість викликає сальних залоз шкіри виробляти більше нафти і, отже, маслянистість подальшого зростання.

Продукт пропозиції:

Kinerase ніжне миючий засіб щодня
Він відмінно підходить для всіх типів шкіри, навіть дуже чутливої ​​шкіри! Це ніжне спінення миючого засобу з екстрактом зеленого чаю, щоб заспокоїти шкіру. Kinerase Щодня Cleanser Ніжне очищає шкіру, не розриваючи від необхідних поживних речовин.

відшаровується регулярно

Відлущування принаймні, два рази на тиждень, і переконайтеся, що ви зішкребти всі мертві клітини шкіри з поверхні. Це перешкоджає проникненню в пастці в пори шкіри. Шукайте скрабів і відлущуючих продуктів, що містять інгредієнти, такі як саліцилова кислота, яка може допомогти усунути нафти і робить шкіру гладкою та еластичною.

Продукт пропозиції:

NIA 24 фізичне очищення скрабом
Це чудовий скраб, який видаляє мертві клітини шкіри і заспокоює, зволожує, а також заспокоює шкіру. Він містить Pro-Niasomes змити видимі недоліки, викликані сонцем і старіння.

використовувати для обробки

Є також спеціалізовані обробки шкіри продуктів, доступних на ринку, які можна застосувати до жирної ділянки шкіри, де у вас є вугри. Ці продукти мають спеціалізовані інгредієнти, які допомагають вбивати бактерії і робить шкіру гладкою і бездоганною.

зволожує добре

Одним з головних помилок є те, що люди з жирною шкірою не потрібно зволожувати, як вони вважають, це призведе до шкіри стати жирною. Це, однак, не відповідає дійсності. Існує різниця між “вологи” і “нафта”. Навіть якщо ваша шкіра може виявитися надмірним частки олії, вона все ще потребує свою дозу вологи. Зволожуючі зволожують шкіру і захищають її від зовнішніх забруднень і сміття. Рішенням є використання масла зволожуючий крем, який світла на шкіру і не змушують його відчувати себе жирною.

Продукт пропозиції:

Kinerase гідри підвищити інтенсивного лікування
Це легкий безмасляним миючий засіб, який миттєво зволожує шкіру за допомогою Кінетін, 25% гіалуронової кислоти та інших зволожуючих агентів, щоб забезпечити максимальний зволожуючий зсередини для здоровіше, молодше особи.

Obagi clenziderm М.Д. терапевтичних зволожувач
Це заспокоює і заспокоює зволожуюча формула, яка містить гліцерин для полегшення сухість шкіри.