плоскі відгуки заліза

Кожен хоче, плоского заліза, що швидкий, міцний і ефективний, але багато людей виходять на рівень захисту, що плоске залізо може забезпечити, щоб уникнути пошкодження волосся. Якщо середовища низька в вашому списку пріоритетів, то пам’ятайте, що або занадто багато тепла, або не вистачає тепла може серйозно пошкодити волосся, надаючи їм тьмяні і ламкі зовнішній вигляд, який буде тільки гірше, якщо ви тримаєте його випрямлення з плоским праскою. Єдиний спосіб позбутися від теплових ушкоджень, щоб скоротити ваші волосся коротке і чекати нових і здорове волосся відростають.

Так що, так, найважливіший аспект будь-якого плоске залізо захисту вона може запропонувати. Є, звичайно, багато праски, що включає в себе всі якості, необхідні, як керамічна, гладка, міцна, захисні і швидко. Керамічна є добре відомим матеріалом, і ви, напевно, вже знають про його величезної популярності в індустрії краси. Керамічна є природним далеко інфрачервоний обігрівач і генератор негативних іонів, які є основними причинами для чудової захисту цього матеріалу для всіх типів волосся. Далекого інфрачервоного нагріву нагріває обережно центрі кожної нитки замість тонкий зовнішній шар, щоб уникнути пошкоджень. Це тюленів у природну вологу і запобігає природний життєздатність волосся від притуплення поза. Негативні іони неймовірно швидкий і ефективний спосіб, щоб згладити волосся і зберегти шовковистість і гладкий зовнішній вигляд якомога довше, так ви зможете уникнути підфарбовування за допомогою додаткового тепла.

Але все захисту, забезпечується плоского заліза не обмежується пластина він використовує, хоча 100% чистої керамічної, звичайно, набагато більш високу якість, ніж інші. Здоров’я вашого волосся також залежить від того, як ви використовуєте ваш праска і як часто ви його використовуєте. Якщо щодня випрямлення вашої рутинної, ніж ви повинні будете взяти додатковий догляд за замками шляхом застосування тепла протруйниками перед кожним випрямитися і тримати ваші волосся у хорошому стані. Крім того, тепло, використовуване не повинна перевищувати 400 ° F, але якщо ви обираєте плоске залізо, яке досягає 450 ° F намагатися використовувати його економно і тільки тоді, коли вам дійсно потрібно. Саме тому захист волосся йде рука об руку з регульованими настройками тепло так що ви можете повернути регулятор температури, щоб уникнути пошкодження замків.

Там немає нічого поганого в бажанні поліпшити свою зачіску і тепер кожен раз, але переконайтеся, що ви вибираєте праска (бажано керамічну), який пропонує найвищу захист для ваших замків, піклуючись про себе, щоб природну красу ваших волосина не будуть поставлені під загрозу від теплового ушкодження.