пацієнти погоджуються більше домашньої роботи перед операцією необхідно

Якщо ви плануєте мати косметичної пластичної хірургії зроблено, або знаєте когось, хто, результати нового дослідження можуть бути корисними.

Хоча вісім з 10 косметичної пластичної хірургії пацієнти задоволені своїм хірургічний досвід, майже 40 відсотків вважають, що вони повинні були бути більш активними у навчанні, чого очікувати, відповідно до Американського товариства пластичних хірургів (АСПС) опитування, проведеного Harris Interactive.

Отримані дані свідчать, що деякі додаткові знання про потенційні побічні ефекти й ускладнення, можливо, покращився пацієнтів хірургічного досвіду і результатів. До операції 91 відсотків косметичної пластичної хірургії пацієнти сказали, що вони знали, чого очікувати, однак, менше половини нагадав дізнавшись про деякі поширених побічних ефектів і ускладнень, таких як кровотеча (48 відсотків) і нудота / блювання (42 відсотки) або згустки крові (34 відсотків).

деякі не перевірити повноваження

Крім того, деякі косметичні пластичні операції пацієнти не змогли задати питання, щоб допомогти їм оцінити, наскільки їх доктор був кваліфікований, щоб виконувати свої процедури. Майже третина (28 відсотків) косметичної пластичної хірургії пацієнти не перевіряв їх повноваження лікарів до операції. Крім того, 37 відсотків не перевірити, якщо їх хірург сертифікована Американським радою з пластичної хірургії.

під час консультації лікаря

Під час консультації лікар, пацієнти повинні завжди запитувати про повноваження лікаря і досвід навчання. Інші запитати себе:

• Скільки процедур такого типу ви виконували?

• Чи є альтернатива операції?

• Де і як ви будете виконувати свої процедури?

• Які ризики, пов’язані з моєю процедури?

“Хоча той факт, що більшість пацієнтів, обстежених були задоволені результатом їх операції, результати підкреслюють сохраняющуюся необхідність для пацієнтів, щоб зробити свою домашню роботу”, сказав президент ASPS Roxanne Guy, MD “Забезпечення ваш лікар має відповідну підготовку та повноваження і навчання якомога більше про можливих побічних ефектів та ускладнень необхідні при розгляді будь-якої медичної процедури. Ви можете дозволити собі бути безтурботним про деякі речі, але операція не є одним з них. ”

Опитування було призначено оцінки відмінностей між 301 пацієнтів, які мали косметичної пластичної хірургії (збільшення грудей, підтяжка живота, ліпосакція тощо) і 316 пацієнтів, які були медично необхідну операцію (гінекологічні, ортопедичні, офтальмологічні та ін.) Однак обидві групи повідомляли про подібні досліди, сприйняття і ставлення до їх хірургічного досвіду.

“Дослідження показує, пацієнти не знають, як як вони повинні бути, коли справа доходить до розуміння можливих побічних ефектів і ускладнень після операції”, сказав д-р Гай. “Пацієнти повинні відігравати активну роль у їх хірургічного досвіду, в тому числі запитували, як післяопераційні побічні ефекти і ускладнення можуть вплинути на них, і як ними управляти. Уважно прислухатися до того, що ваш лікар говорить вам про потенційні ризики вашої процедури також важливі.”