недорогий герпес засоби – ось деякі ефективні та недорогі герпес засоби

У мене є величезний герпес на моїй нижній губі, хто-небудь знає будь-якого засобу правового захисту? Abreva занадто дорого! Чи недорогі герпес кошти там?

Якщо у Вас вже є герпес і хочуть позбутися від нього за допомогою недорогих герпес кошти, то ця стаття допоможе вам. Для моїх алкоголю на його, поки він знову і струпи то я використовую постійне покриття Neosporin, тому що я вважаю це рана в цій точці. Будьте обережні, щоб не отримати алкоголю в рот, якщо ви робите це, хоча – особливо не ковтайте його! (Я насправді починається з алкоголем, як тільки я відчуваю, що перший поколювання.)

Я згоден з Вами, що Abreva занадто дорого, і я не вірю, що він дійсно працює – не для мене у всякому разі. Якщо ви отримуєте ці часто, отримати рецепт від лікаря. Робить їх піти дуже швидко. Крім того, як недорогі герпес кошти ви можете спробувати оцтом. Він вбиває бактерії. Також DAB меду зробить це краще. Camphophenique горить, але це працює, і набагато дешевше, ніж деякі “бренд Salve спеціальності ім’я. Герпес природно викликано ‘вже існуючих вірусів: «ВІРУС ПРОСТОЇ-Б” (здається «непривабливе» ще більше нас, ніж ні-дійсно є він просто так ви не відчуваєте себе погано.)

Олія чайного дерева також є одним з хороших недорогих герпес кошти. Ви можете знайти його в будь-якій аптеці у вашому районі. Є також Стоматит, що багато людей плутають з герпес: Рани виразки невеликих дрібних поразок, які розвиваються на м’які тканини в роті – під мовою, усередині ваших щік і губ, і в основі ваших ясен. На відміну від герпесу, виразки не виникають на поверхні губ і не заразні. Вони можуть бути дуже болючими, однак, і може зробити є і говорити важко.

Більшість ран виразки зникають самі по собі протягом тижня або двох. Проконсультуйтеся з лікарем або зубного лікаря, якщо у вас є незвично великий або хворобливі виразки або виразки, що, здається, не загоюються. Застосуйте сонцезахисний крем (SPF 15 або вище) до губ, щоб запобігти рецидивам. Не торкайтеся пухирі. Це може поширювати вірус, а може обміну особистих речей, таких як рушники, бритви, склянки, зубні щітки або

Для лікування засоби правового захисту і параметрів, ви повинні спробувати медитацію, йогу або інші форми відпочинку, щоб зменшити стрес, який, як вважають, щоб осадити герпес. Тримайтеся подалі від горіхів, шоколаду, цільнозернові крупи, і желатин. Вони містять велику кількість амінокислоти аргініну, який деякі лікарі вважають, тригери герпес. Лізин може протидіяти його ефект.

Добавки можуть бути безпечно використані за рецептом противірусні креми, такі як ацикловір або пенцикловир, яка також сприяє загоєнню герпес. Інший дуже дешеві і недорогі герпес ліки проводить кубиком льоду на уражену ділянку протягом декількох хвилин кілька разів на день. Це може допомогти зменшити біль і висихають герпес.