лазерна епіляція – переваги, недоліки, і факти

Остаточне рішення видалення волосся, які Lazer епіляція лікування стає все більш популярним у всьому світі і, як будь-яка Рішення з видалення волосся на тілі це лікування не без переваги і недоліки.

Отже, які ж факти, пов’язані лазерна епіляція лікування. По-перше, слід зазначити, що, хоча багато клієнтів повідомляють постійне видалення волосся після ряду процедур наукових даних для резервного копіювання це твердження в ще вивчити.

Лазерне видалення волосся використовує лазери, щоб зробити волосяних фолікулів неактивний але може бути повторного зростання після періоду часу, хоча це повторного росту волосся часто значно знижується і волосся виявляється набагато світліше і тонше.

Переваги лазерної епіляції

1. Lazer видалення волосся вважається виключно безпечною, якщо виконана правильно і кваліфікованими фахівцями.
2. Більшість клієнтів повідомляють тривалий результат і навіть видалення небажаного волосся назавжди.
3. Лазерна епіляція лікування можна проводити на великих площах, таких як груди, спина і ноги за один сеанс.
4. Якщо є повторного росту після видалення волосся лазерної це буде набагато легше і тонше за текстурою, ніж раніше.
5. Лазер для видалення волосся може бути практично безболісна при порівнянні з воском і електроліз в якості засобу видалення волосся на тілі.

Недоліки лазерної епіляції

1. Наукових даних і досліджень як і раніше обмежений, і тому претензії не можуть бути повністю перевірені.
2. Лазерна епіляція лікування не так ефективно, на світлі, червоні або сиве волосся і, отже, безліч процедур, які можуть знадобитися.
3. Lazer епіляції не рекомендується для темних тонів шкіри або з шкірою засмага.
4. Якщо рахунки відбувалася невірно, лазерна епіляція лікування може викликати печіння шкіри і зміна кольору шкіри, який може тривати місяці.
5. Lazer видалення волосся також дуже дорого і вартість лазерної епіляції може бути стільки, скільки $ 500 за лікування.
6. Захист очей необхідно дотримуватися під час видалення волосся лікування лазером.

Як ви можете бачити, що є цілий ряд переваг і недоліків з лазерної епіляції і тільки ви можете вирішити, якщо ця процедура підходить для вас.