відкритою і закритою ринопластики в чому різниця

Ваш ніс занадто довгий, вузький, широкий або криві? Він сидить в середині вашого обличчя для всього світу, щоб побачити, і немає ніякого способу, щоб приховати це. В результаті, ніс є одним з найбільш поширених частин тіла, що люди найбільше хочуть змінити в себе через косметичної хірургії. Якщо ви думаєте про ринопластику, щоб виправити те, що вам не подобається у вашому носі, ви повинні знати, що існує два методи-відкритих і закритих процедур.

Відкритої ринопластики означає, що надрізи назовні ніс один раз під columnella, що роздільник між ніздрями, а іноді й усередині кута складки з ніздрів. Розрізи дуже крихітні і не повинні залишати рубці очевидним, але воно завжди є можливість з цією процедурою.

Закрита процедура, як ви могли здогадатися, означає, що розрізи робляться всередині носа. Де вони зроблені залежить від того, що, зокрема, у вас виникли виправлена. Однак за допомогою цієї процедури не існує ризику видимих ​​рубців.

Якщо це так, то чому там навіть вибір, вам цікаво? Хіба не буде всім вибрати закриту техніку? Можливо, але є деякі обмеження в процедуру. Хоча це може бути можливо для Вас, щоб вибрати, які ринопластика техніка використовується, іноді у вас немає вибору.

Якщо вам потрібен перегляд попередньої процедури чи необхідність реструктуризації і великі контурів носа, відкритої техніки є необхідним. Це тому, що важко для хірурга, щоб повністю побачити області він працює дюйма Але, якщо ви просто маючи досить простий первісної процедури, ви повинні бути в змозі використовувати закриті підходу.

Тим не менш, проконсультуйтеся з вашим хірургом першого. Якщо у вас є свій серцевий набір на закритій ринопластики, він буде в змозі сказати вам, якщо це можливо чи ні. І, деякі хірурги використовують тільки один метод або інший через їх особистих переваг.

Звичайно, є й інші питання ви повинні задати свого хірурга, перш ніж потрапити до ринопластики варіантів. Завжди переконайтеся, що він являє собою пластикову сертифікованим хірургом, який має ліцензію на практику в вашому штаті. Ви також хочете, щоб бути зручним з тим, хто ви вирішите виконати процедуру. Під час консультації, задати багато питань. Ж він відповідає на все, щоб Ви залишилися задоволені? Він представницький і розуміння вашої ситуації?

Вибір досвідченого хірурга, якому ви довіряєте є одним з кращих способів для того, щоб отримувати результати, які ви хочете. Але, ви повинні бути дуже чітко уявляти, що ви хочете досягти. Якщо це не вийде, як ви очікували, або була допущена помилка, перегляд операція необхідна.

Очевидно, що це вимагає іншого ринопластику під загальним наркозом і більше розрізів і, як зазначено вище, відкритої техніки зазвичай використовується для перегляду. Так, рубці, швидше, можливість. Ви можете уникнути цього, робити свою домашню роботу і готується з питаннями. Ви не можете приховати свій ніс, так що це повинно бути зроблено правильно.