Кабул школу краси

Був цю історію з Афганістану, яка потрапила в стрічки новин кілька тижнів тому. На відміну від більшості історій про Афганістан, які коментують повалення талібів і кінець тоталітарного режиму в цій країні, ця новина виявилася з іншого боку спектру, наскільки серйозно і актуальність турбує, принаймні на поверхні. Історія, розказана про це документальний фільм, який був зосереджений на створенні школи краси у Кабулі, столиці Афганістану.

Згідно цієї історії, документальний фільм розповідає історію шести американських жінок, які їдуть до Афганістану для навчання місцевих мешканців бути перукарів. Вона називається “Академія краси Кабула” і спрямований Ліз Мерміна. Документальний розповідає, як деякі великі виробники товарів для краси банку прокатки шість добровольців американських перукарів створити школу краси в Кабулі.

Документальний фільм слід шість жінок, як вони готуються до поїздки, як вони були стурбовані невизначеністю свою місію і свої страхи про рух до далекій землі, де війна і суперечки йдуть повним ходом. По досягненні Кабулі і починають свою місію, жінці приємно здивовані захоплений прийом згоді з ними місцеві жінки, які практично рою школі краси з великими надіями навчання торгівлі, яка насправді прийнятним для жінок в їх культурі.

За три місяці, шість американців навчити місцевих жителів все про новітніх технологій у різання, фарбування й укладання. Багато хто з місцевих жінок раді про те, що вони навчаються. Багато хто з них повні гордості, як вони пояснюють, як вони будуть в змозі допомогти своїм чоловікам так, якби вони змогли успішно розпочати свою власну салонах краси. Деякі з жінок явно упивався у зв’язку з перспективою заробити більше грошей, ніж їхні чоловіки. Для більшості з них, які відвідують школу краси було відпочити від повсякденних турбот у їх життя, зокрема, як подолати голод і запобігти захворюванню.

У кінцевому рахунку, документальний фільм розповідає нам дві важливі речі. По-перше, незважаючи на думку деяких гротескно викривлене будівель та інших ознак конфлікту, війни в Афганістані не так погано, як ми думаємо. А по-друге, він говорить нам, що афганські жінки (і, ймовірно, чоловіків) такі ж, як нас, благословив зі здоровою турботи про красу і захваті від шансу, щоб добре виглядати для своїх чоловіків.