як уникнути цих неприємних висипань шкіра влітку

Літо час, щоб розслабитися, отримати задоволення, може бути, отримати засмагу і забути про повсякденні проблеми. Однак, хоча це може бути одним з найщасливіших часів, влітку також може принести багато горя для вашої шкіри.

Людям з жирною шкірою знайде, що їх стан стає гірше, є завжди присутній ризик розвитку раку шкіри, і шкіра може стати занадто сухою. Тим не менше, те, що багато людей не думають про те, є численні висипання якого шкіра може розвиватися протягом літніх місяців.

Літня висипки може бути неприємно, свербіж, а іноді важко позбутися. Так що їх викликає і те, що ми повинні робити, запобігти їх виникненню в першу чергу?

висип влітку шкіра

Коли, нарешті, прибув влітку люди починають приймати участь в літніх заходів на жаль, ці заходи підвищують ризик розвитку шкірного висипу відбувається. Є багато причин, чому ці висипання, деякі з них можуть бути викликані занадто багато тепла, в той час як інші можуть відбуватися під впливом комах і деяких рослин. Якою б не була висип викликана, вона може стати дуже дратує і свербіж, якщо не лікувати. Деякі поширені шкірні висипання влітку включають в себе:

пітниця

На даний момент це найбільш поширена шкірний висип, яка відбувається протягом літніх місяців. Вона частіше зустрічається у людей зі світлою шкірою, і ви можете визначити його на маленькі червоні пухирі або великі плями, що з’являються на області, які мали саме сонце. Цей вид висипки може бути надзвичайно свербіж і це часто відбувається або відразу, або через кілька годин після впливу сонця. Єдиний спосіб реально запобігти ця висип носити високий фактор захисту від сонця сонцезахисний крем в усі часи в той час як на сонці ..

світлочутливість, викликані наркотиками

Цілком можливо, для деяких ліків, щоб зробити людину більш чутливим до сонця. Це стан відомо як Світлочутливість наркотиків індукованих і висип найчастіше з’являється з умовою. Деякі препарати, які можуть викликати це включають протизаплідні таблетки, протизапальні препарати та ліки кров’яного тиску.

фотоалергічні дерматит

Висип з’являється з цією умовою, як сонце реагує на певні хімічні речовини, які знаходяться на шкірі. Косметика, парфумерія та мило все це може викликати таку висип і навіть деяких сонцезахисних кремів може внести свій вклад. Очевидно, що якщо ви помітите це, ви повинні припинити використовувати хімічні залежності від того, є причиною проблеми, якщо ви дійсно зможете визначити його, що це!

пітниця

Це є ще одним поширеним висип, яка викликана піт, нд виробляє. В іншому випадку відомий як малярія, це відбувається, коли піт протоки забиваються або є занадто багато поту. Вони, як правило, щоб розкрити і це дозволяє поту текти якраз під шкірою, яка є причиною висипу відбувається.

висип викликана рослин

Влітку деякі рослини дійсно вступить в цвіту, і часто, якщо ви входите в контакт з деякими з них, ви отримаєте миленький висип! Деякі поширені рослини, які викликають ці види включають висипання нарциси, кропива, японський самшит і Айві. Так завжди триматися подалі від диких рослин якомога більше.

укуси комах

Укуси комах досить часто зустрічаються як влітку, більше комах, тягнуться до тепла. Укус може викликати неприємні, сверблячі висипу, щоб трохи це завжди краще, щоб захистити себе від комах протягом усього літа.

Кращий спосіб лікування будь-якого висип, щоб спробувати не подряпати. Яким би спокусливим це може бути і як би свербіж висип, подряпини це може викликати висипання, щоб заразитися. Якщо ви в кінцевому підсумку з інфекцією може знадобитися йти до лікарів, який призначить вам антибіотики, щоб очистити його. Зазвичай висип прояснити самі по собі, хоча, якщо вона зберігається, і ви починаєте розвивати лихоманку, важливо звернутися до лікаря якомога швидше.