час підживлення для чоловіків

Краса допомоги більш не є прерогативою лише жінки. По догляду за шкірою для чоловіків, подзвонив-Ing з скраби для обличчя і пакети, щоб поживних кремів і зволожуючих, прикрашають полицях більшості косметичних магазинів. Отже, навіщо макіяж буде далеко позаду? Насправді, так як чоловіки-моделі почали ходити по трапу, макіяж для чоловіків неухильно прижився. Звичайно, це мистецтво нанесення макіяжу, тим більше, де чоловічий макіяж стурбований. Само собою зрозуміло, вона повинна бути настільки тонкими, що важко знати, що зовнішній вигляд є результатом макіяжу! Насамперед Регулярний догляд за шкірою має важливе значення. Так, відшаровується регулярно скраби для обличчя. Не використовуйте скраби на прищі або чутливої ​​шкіри. Регулярний пілінг сприяє видаленню відмерлих клітин і яскравість шкіри. Тонізують шкіру щодня з троянди або м’яти на основі тоніком шкіру. Якщо шкіра суха, нанесіть зволожуючий крем і живлять шкіру регулярно. І, отримати чисте гоління перед нанесенням макіяжу.

Приховати це фонди або пудра допоможе домогтися гладкою текстурою шкіри. Насправді, фонди та маскувальних засобів також допоможе покрити плями, прищі або темні плями. Займають дуже мало консилер на тонким пензлем і застосовувати його на пляму або прищ марки.

Суміш назовні. Основа для обличчя повинні бути того ж відтінку, як звичайний тон шкіри. Якщо у вас є борода чи вуса, щоб уникнути нанесення основи на цих областях. Пудра також може допомогти, особливо в сиру погоду і для жирної шкіри.

Залиште з основи і використовувати порошок. Це допомагає зменшити блиск. Він може бути використаний на жирній областях, таких як області чола, ніс і підборіддя. Вибираю порошку світло-матова в бежевому тоні. Очистити безлад Бродячі волосся від брів завжди можете нарватися, щоб дати їм кращу форму. Щоб зробити очі яскравіше, натяк на тінь може зробити трюк. Темно-сірий або темно коричневі тіні можуть бути використані для лінії очей, трохи нижче вій. Метою має бути досягнення природний вигляд.

Blending допомагає. Один шар туші також може бути використаний, щоб зробити очі виглядають темніше і яскравіше. Вичісувати вії після нанесення туші, так що вії не злипаються.

Подивіться на бальзам для губ, щоб зробити губи виглядають більш гладкими. Вони також додають натяк на блиск і ідеально підходять для зимового догляду. Нейтральні кольори або прозорі блиск для губ буде краще.