укладання волосся й туалетні поради

Самки запитав коливалися у своїх думках з позитивного на негативний. Деякі з них використовують гелі та спреї кожен день, і любити їх, а деякі вважають за краще не використовувати будь-які продукти волосся, тому що вони «вбивають» Ваше волосся. Інші тільки використовувати їх час від часу, але попереджають, що вам необхідно вивчити, що ви використовуєте, як багато продукти не тільки не ефективні, але занадто дорого. Чоловіки, на диво, були досить одностайні у своєму використанні і затвердження гелі та спреї. Вони вважають, що продукти допомогли зберегти своє волосся добре виглядати більше. Кілька не використовують їх, і не планую, але більшість вважає, що використання продуктів допомогла їх волосся виглядає краще.

Для овального обличчя – Якщо у вас овальне обличчя, вам пощастить, як і будь-який стиль вам підійде.

Квадратне обличчя – широкий лоб і обличчя повинні квадратів різних волосся роблять. Техніка з волоссям 2,5 см, або так під підборіддям поставити себе привабливою на квадратному обличчі.

Кругле обличчя – Якщо у вас кругле обличчя, ви повинні прагнути, щоб додати довжину. Якщо ви не хочете довге волосся, частину волосся на бічний або додати повноти на вершині.
Трикутне обличчя – найкраща зачіска для цієї форми обличчя є ті, які носять від вашого обличчя на вашому лобі і скронях і м’яко помахав або скорочення навколо щелеп або ті, які носять у вашому повному храмів, з прямими або хвилястими чубчиком по всій ширині чола .

Весільні поради день стиль

Планувати своє весілля, зачіска, макіяж і одягаються завчасно. Ці 4 речі повинні працювати всі разом, і ви не хочете дізнатися, в останню хвилину, що щось конфлікти з чимось ще. Не носіть занадто багато макіяжу і переконайтеся, що колірна схема зрівнятися з вашим нарядом.
Ваша зачіска. Не думайте про вашому поточному стилі в якості відправної блок для Вашого весілля стилю. Додаючи нарощування волосся або волосся шматок можна додати об’єм і довжину і повністю змінити свою зовнішність. Краса один від зачіски в тому, що ви можете піти в набагато більших зусиль, ніж якщо б ви повинні були робити це кожен день.

Також подумайте про ваше весільній сукні і спробувати відповідати його стилю. Ступінь формальності вашого плаття повинні поєднуватися з вашою зачіскою.

Якщо ви фарбуєте волосся, то ви повинні мати його поповнювалися за 2 тижні до весілля, щоб переконатися, що всі корені приховані. Це також було б хороший час для остаточної обробки.

Чи не мийте волосся в день вашого весілля або напередодні ввечері. Ви волосся краще, коли він оселився тому намагайтеся мити як мінімум за 24 години до часу весілля.