позбавитися від розтяжок – Ваші варіанти

Розтяжки є однією з найбільших проблем жінок, коли справа доходить до зміни в зовнішності. Вони виникають з ряду причин, включаючи, але не обмежуючись спадковість, ожиріння, вагітність і раптової сплески зростання.

Розтяжки з’являються в різних частинах тіла, найбільш поширеними з яких є верхній частині стегон, талії, сідниць, під пахвами, груди і живіт.

Незалежно від причини, однак, ймовірно, найважливіший питання до вас як і раніше, “Як я можу позбутися від розтяжок?” Є багато способів, щоб поліпшити зовнішній вигляд розтяжок, але як тільки у вас вже є, це може бути досить важко, щоб повністю позбутися від них, якщо ви не піддаються лазерної хірургії.

Перш ніж ви роздумуєте розоритися ваші з працею зароблені гроші на останні, найдорожчі креми і новітніх досягнень в хірургічних процедурах, є кілька простих і корисних способів ви можете зробити, не виходячи з власного будинку для лікування розтяжок.

Якщо ваші розтяжки не надто бліді чи є відносно новими, спробуйте використовувати мочалку або пензлем тіла під час купання або душу і акуратно скраб постраждалих районах. Це дозволило б послабити і видалити мертві клітини шкіри на поверхні розтяжок, залишаючи нову шкіру в ваш природний колір під ним.

Є також незліченні масла і креми можна купити в аптеці які ви можете спробувати. У деяких випадках це може допомогти зменшити важкість вашого розтяжок. Пам’ятайте, однак, що якщо ви очікуєте, було б доцільно, якщо лікар перед початком використання будь-яких маслом та кремами, щоб позбутися від розтяжок.

Ви також можете вибрати, щоб побачити свого дерматолога, щоб отримати відповідний рецепт крему, такі як Retin-A. Значне зменшення розмірів розтяжок спостерігається у пацієнтів, які приймали участь у Сітківка досліджень.

Тим не менш, Retin-A не повинні використовуватися, щоб позбутися від розтяжок для вагітних і годуючих жінок, а у нас не було достатньої кількості досліджень, проведених, щоб довести це не може негативно вплинути на майбутню дитину.

Лазерна хірургія на сьогоднішній день є самим остаточним і постійне засіб, щоб позбутися від розтяжок. Майте на увазі, що тип лазера, який буде використовуватися в чому залежатиме від забарвлення вашого розтяжок.

Нещодавнє відкриття також включає в себе хірургічне лікування лазером, який може зробити розтяжки, а також шкіру, більш гнучкими. Це приємно знати, що ці нові лазерної хірургії майже, якщо не повністю, безболісний. Проте, на жаль, більшість страхових компаній не покривають такі операції, як вони класифікуються як косметичного типу – тобто, операцію, яка не обов’язково, необхідної для виживання і доброго здоров’я людини.

Це означає, що ви повинні бути готові присвятити значну частину вашого бюджету на такого роду операції. Тим не менше, якщо ви абсолютно впевнені, що вона буде дуже підвищить вашу впевненість, то це може бути насправді гроші витрачені не даремно.