йти парабенів косметичних продуктів

Розділу Здоров’я кожного журналу і газети завжди є нова теорія змови кожен місяць. Останнім часом, електронна пошта приєдналися до тенденції кажу вам, що не використовувати і чому. Був один про парабенів днями, і цього було достатньо, щоб змусити мене сидіти і помітити відразу.

Парабени є хімічні сполуки, які були додані до догляду за шкірою для їх консервирующим властивостям .. Там ціла група з них, з іменами, як метилпарабен, і бутилпарабен, з певними кодами, які допоможуть Вам визначити їх.

Саме ці коди, такі як E218 для метилпарабен, які можуть допомогти виявити їх і можна знайти на численних пляшок і банок труб на вашому туалетному столику. Так, ви його отримали … остання теорія змови включає ваші надійні зволожувачі і загальне обличчя і засоби догляду за шкірою.

Ну, ми використовуємо багато продуктів по догляду за шкірою в ці дні, тому що навіть якщо ви не один для косметики, ви, ймовірно, використовувати крем для шкіри і сонцезахисного лосьйону, принаймні.

Проблема в тому, що парабени були виявлені в тканині раку молочної залози, доводячи, остаточно, що як тільки він потрапляє у ваше тіло і залишається там без змін або з розбивкою по хімічним процесам в тілі. Це створює абсолютно новий вимір у необхідності парабенів косметичних продуктів.

Парабенів по догляду за шкірою стає все більш привабливим, якщо ви думаєте, інші переваги. З одного боку, алергічні реакції на природні та чистих продуктів по догляду за шкірою буде мінімальним.

Крім того, тривалий вплив хімічних речовин, як відомо, збільшують ризик раку. Перемикання на парабенів skincarecare зніме цей ризик.

Тепер, те, що консерванти, які використовуються в продукті говорить вам, що якби не присутність хімічної речовини, ваш крем буде довго повз його “використання” дата!

Ви дійсно хочете щось старе (хоча все ще пахнуть і, дивлячись все в порядку) на вашому обличчі, найбільш чутливі частини вашого тіла?

Так що парабенів продуктів? Шукайте косметичних продуктів, які мають природні інгредієнти, як вітамін Е. Це прекрасний консервант і безпечно для вашого здоров’я.

Це, як відомо, добре для шкіри і працює, щоб запобігти ваш лосьйон від йти прогірклим. Олія виноградних кісточок, інший 100% натуральний продукт, також можуть бути використані в косметичних продуктів замість хімічних консервантів.

Ще один новий і захоплюючий продукт під назвою «функціональні кератину ‘синтезовані з овечої вовни в даний час використовується в комбінації з іншими нововиявленими екстракти для створення революційних нових продуктів особи, які є довговічною і ефективної в справі звернення назад старіння шкіри.

Тому я думаю, прийшов час подумати двічі, перш ніж збирання косметичних продуктів. Витратьте час, щоб зробити невелике дослідження і подивитися на етикетки уважно, перш ніж купити щось нове і привабливе. Якщо ви думаєте, що ваша шкіра коштує, я знаю тебе буде перехід на парабенів косметичних продуктів.