дізнатися про відновлення отопластика

Для дитини з відстовбурченими вухами, це може бути важко, щоб не відчувати себе сором’язливим про його / її зовнішності. Багато батьків вибирають для вушних раковин для вирішення цієї проблеми, і щоб допомогти своїм дітям уникнути предметом насмішок в школі. Ставши дорослим, ви, можливо, виросли з деформованим або відстовбурчені вуха і завжди шкода, що Ви могли б зробити щось про цю проблему.

що отопластика?

Отопластика назву хірургічної процедури використовуються для корекції вух, які виступають і з’являються занадто великий або деформований. Невелика з косметичних причин, люди пройти цю операцію. Це впливає тільки на зовнішні і видимі частини вуха. Ваш хірург зробить все можливе, щоб зробити розріз, який призведе до утворення рубців і міру видимість, як правило, в складці за вухом.

отопластика вухо пов’язку і відновлення

Якщо ви дійсно є кандидатом на операцію, ви не повинні лякатися пов’язки необхідно носити протягом декількох тижнів під час відновлення. Тим не менш, ви повинні бути інформовані про процес відновлення і розумієте, що вам потрібно носити захисну пов’язку протягом не менше одного тижня після процедури.

Найбільш поширений тип пов’язки для цього лікування є білим і обертається навколо голови в тюрбані, як мода, що охоплюють обидві сторони. Це потрібно носити протягом 24 годин на день протягом приблизно першого тижня після першої операції. Більшість лікарів рекомендують вам організувати залишатися вдома протягом принаймні чотирьох днів до тижня після проходження коригувальні косметичні процедури.

Після початкового періоду загоєння, ви повинні будете носити заставку, як заправка для 24 годин на тиждень, і то тільки на ніч протягом наступних чотирьох тижнів. Зцілення може відбуватися з різною швидкістю для різних пацієнтів, так що будьте готові носити пов’язку на строк до або більш ніж за сім тижнів залежно від рекомендації вашого лікаря або хірурга.

страхування

На відміну від багатьох косметичних процедур, які вважаються страховиками здоров’я як непотрібні або сторонні, отопластика може бути відображена в вашої політики. Це більш типово, якщо процедура повинна бути виконана на дитину, тому не забудьте проконсультуватися зі страховим представником при розгляді ваших фінансових можливостей.

Більшість хірургів також пропонуємо фінансування планів, якщо ви не можете дозволити собі платити зі своєї кишені, і ваша страхова відмовляється висвітлювати операцію. Майте на увазі, що вартість процедури, швидше за все, включають в себе вартість також бинти.