Японський стиль Harajuku

Японія не тільки славиться своїми електронної та автомобільної, яка вже поширилася по всьому світу ринку, але це також славиться своєю спосіб життя, який є крайньою і бажання спокусити молодь. Цей стиль називається Harajuku.

На початку 1990-х років, Harajuku є важливою областю, яка з’єднує Токіо в інших прилеглих до нього районів. 1N 1906, станція була відкрита як розширення залізничної Яманоте. Через кілька років були різні види універмаги навколо місця, яке призвело до існування центрів моди. Ця область стала відомою по всій Японії після того, як в ефір через кілька модних журналів, як Анан і не-ні. У той час, деякі дівчата були визнані групами бродять області Harajuku. Їх мода імітував стиль моделі в журналі Анан і не-ні. Досі група молодих людей носити крайніх стилів не видно в цій області. Harajuku стає іконою стилю моди повстання в Японії.

У Токіо, більшість офіцерів зазвичай носять темні пальто, темні штани, білі сорочки, темні краватки, темні валізи, їх волосся було добре причесані, і вони йдуть швидко, тому що вони не хочуть витрачати час. Студенти носіння форменого одягу визначається шкільної адміністрації. Але в Харадзюку, є повстання моди. Молодь відмовляються носити доглянутий одяг. Їх бажання бути творчим виражається через крайні, гламурної моди і зачіски. Не тільки крайні зачіски, які вони виконують, а й крайні кольору волосся, як зелений, фіолетовий, червоний, синій, золотистий блондин, сріблястий, рожевий, і ясен.

Контраст між продуктивністю колір, дизайн, мотив, розмір і вид одягу є спеціальністю цього модного стилю. Harajuku стиль ділиться на кілька типів. Іноді стиль адаптований до красивої лялькою з Японії з білими блідою шкірою і добре одягатися, як лялька відображається у вікні. Цей стиль називається Лоліта. Існує також стиль називається косплей (костюмована гра). Цей стиль імітує характер героя або бандита у фільмі японського мультфільму. Ці стилі в основному прийнята і просувається J-Rock (японський рок-груп). Асиметричний волосся з гучними колір є одним з їх зачіски. Асиметричний волосся волосся, вирізати нерівномірно. Наприклад, одна частина довгої, але інша частина коротке. Або довжини на лівій і правій стороні різні.

В Америці, стиль Harajuku моди стає все більш відомим після співачка з Америки, Гвен Стефані, створили пісню, яка несла тему моди Harajuku під назвою «Harajuku Girls ‘. З метою сприяння її пісня, Гвен здавалося зайнято близько танцюристам Harajuku моди в деяких з його концертів по всьому світу. Мода стиль стає все більш відомим у багатьох країнах. І вона може поширитися до вашої країни.