Як вибрати краще відбілювання зубів продукт для домашнього

Яке відбілювання зубів продукти є кращими? І якщо мені потрібно, щоб моя посмішка супер біла супер швидкий … те, що це кращий спосіб, щоб це сталося? У цій статті ми збираємося взяти швидкий погляд на те, як вибрати краще відбілювання зубів продукти і подивитися, як ви можете отримати знаменитості білу посмішку … і зробити це в поспіху! Хочете дізнатися більше? Great … продовжити читання, як ми розглянемо нижче!

Добре … але не всі продукти відбілювання те ж саме? Яка різниця, все одно?

Ні, все відбілювачі не те ж саме. Наприклад, відбілювання зубів зубні пасти, в той час популярних … просто не ті ефективні довгостроковій перспективі. Чому? Ну, вони в змозі “польська” OFF поверхневі плями в короткостроковій перспективі (4-6 годин вартістю залишку) вони не збираються, щоб зробити помітну різницю в базових білизну ваших зубів. Те ж саме можна сказати і про саму смуги і намалював на продукцію.

Отже, що є кращим підходом? Що так багато продуктів на ринку, важко вибрати одного з букета!

Без сумніву, на основі перекису гель, який включає в себе “трей” стилі система є кращим. І ось чому: Найголовніше, для відбілювача, щоб бути дійсно ефективною, вона повинна мати безперервний контакт з емаллю зуба. Багато смугами і пасти, наприклад, моментально зменшився на діяльність вашої слини, яка допомагає нейтралізувати відбілюючим ефектом … майже відразу. Гель однак, що утримується на місці і «замкнені» професійним лоток стилі, дозволить пероксиду або відбілюючий агент працювати безперервно … від 20 хвилин до години або більше, що ви сенсаційні результати, і супер швидко, щоб завантажити!

Скільки має біліше мої зуби?

Це залежить трохи від вас! Як часто Ви користуєтеся відбілювання лотки, і як білий ви хочете, щоб ваші зуби, щоб отримати! Це не рідкість, наприклад, для людей, щоб отримати 5-7 відтінків біліше всього за кілька коротких днів … яка є разюче білої зміни точно!