Приховати, що Вам не подобається

Чи отримуєте ви готові до старших випускний вечір, який ви завжди чекали? О, зачекай секунду, що в тому, що на вашому обличчі? Це прищ? а зарослі прищ. Це, мабуть, вразило вас як хаос. Це не тільки з вами, всі жінки навколо вас пройти через ті ж проблеми. Тим не менше, їм вдається виглядати більшим і сліпуче. Чи замислювалися ви, чому? Це не пов’язано з якою-небудь чарівної палички. Прищі і темні кола є частиною нашого повсякденного життя. Особливо ті, які мають строгий графік і працюють цілодобово, вони знають, що темні кола. Тому, якщо ви намагаєтеся позбутися темних кіл і прищі і ви перебуваєте поза часом, ви, ймовірно, слід повернутися до чарівною паличкою “Косметологія”. Це не що інше, приховувачів.

Concealers в основному пасту, як речовина, що використовується, щоб приховати прищі і темні кола на вашій шкірі. Це в основному використовується для цілей надання чисті та бездоганні база шкіру для макіяжу. Concealers в даний час широко використовуються всі ці дні. Найцікавіший момент, що стосується приховувачів є те, що одностатеві продукт макіяж. Тому також використовується чоловіками. Коректор зазвичай поставляється в трьох різних типів. До них відносяться:

• насичений / Товсті Коректор: Цей тип консилер зазвичай призначені для використання для інтенсивного видимих ​​шрамів або виросли прищі. Проте якщо у вас є м’яка шкіра і вам не доведеться додатково зросли прищі, ви не повинні використовувати тверді консилер. Твердий коректор має густий розчин, і тому ви повинні бути дуже обережним при застосуванні його поруч з очима. Якщо ви застосувати деякі консилер на території або поблизу очей, тверда консилер не повинні використовуватися.
• Рідкий коректор: Рідина коректор, мабуть, розглядати як найбільш поширених і найбільш дружній до будь-якої шкіри. Рідкий консилер поставляється у вигляді розчину і, отже, він може бути застосований до вашої особи або шкіру рук. Це не вважається шкідливим для шкіри і очей, однак, переконайтеся, що він не потрапити в прямому контакті з очима. В іншому випадку, він відмінно працює для покриття темних кіл або будь-які шрами.
• Губна помада / Stick Коректор: Губна помада консилер стала однією з найбільш важливих частин будь-коли жінки “складають аптечка”. Це найпростіший у застосуванні. Воно приходить як губна помада, і можуть бути легко наносити на уражені області. Це, однак, рекомендується для термінової потреби на вечірках або громадських заходів.

Є кілька речей, які ви повинні тримати в голові при застосуванні консилер. Якщо ви подаєте заяву Коректор поряд з простою фундамент, переконайтеся, що ви застосуєте основу першої і після цього нанесіть консилер. Однак, якщо ви використовуєте крем / рідке тональний засіб, ви повинні переконатися, що ви застосуєте консилер першої, в іншому випадку фонд буде поширюватися навколо.

Інший важливий рада, щоб переконатися, що колір консілера матчів з вашою шкірою, в іншому випадку ви будете просто робити ваші шрами і прищі більш помітним.