сідничні збільшення привабливих сідниць

Сідничні збільшення є ефективною косметичною процедурою для тих, хто потребує привабливих сідниць. Ця косметична процедура може значно поліпшити контури тіла, в результаті чого один погляд фізично захоплююче. Недостатній розвиток і неправильної форми сідниць може бути підвищена і зробила привабливим через сідничні збільшення.

індивідуальні сідничні збільшення залежно від потреб пацієнта

Важливо розуміти, що сідниць посилення не виконується звичайним способом для всіх. Він налаштований у разі специфічних вимог окремих пацієнтів для досягнення правильного визначення. Пластичні хірурги мають різні методи, які можуть безпечно і ефективно поліпшити загальний вигляд вашого попка.

Сідниці імплантатів і жиру щеплення через збільшення бразильської прикладом є двома найбільш широко популярних варіанту. На основі кремнію імплантати можуть бути легко формується у форму, розмір і текстуру. Це, як правило, вибирають ті, хто хочуть досягти кругліше і повніше форму. Зміни, внесені в тілі відразу видно, і не вимагає повторення процедури, результати є постійними.

Жиру щеплення або бразильського прикладом збільшення техніка, яка використовує власний жир пацієнта тіла. Ця інноваційна процедура врожаї зайвий жир з різних частин тіла для трансплантації. Видалення жиру зроблено шляхом ліполізу. Витягнутий жир проходить процес очищення, після чого селективно вводять в сідалища на різних глибинах у пластичній хірургії. Хоча результати справедливі і для значного місяців, існує можливість деякої кількості жиру поглинається організмом протягом певного періоду часу. Навіть у цьому випадку вона є кращою альтернативою для тих, хто побоюється проходження інвазивної хірургії.

процедуру, яка забезпечує мінімальну біль і дискомфорт

Сідничні збільшення привабливих сідниць проводиться після введення безпечної анестезії. Це зводить до мінімуму біль і дискомфорт пацієнта. Найкраще звернутися за експертизу рада сертифікованих пластичних хірургів, які цінують інтереси пацієнтів і безпека понад усе. Їх професіоналізм гарантує якість і цілісності в результатах.