пошук рішень для видалення волосся

Лазерне видалення волосся, після ботокса, найпоширенішою косметичною процедурою в Америці, з 14 мільйонів процедур, що виконуються в 2004 році. Лазерна епіляція вирішує звичайні, але дратує проблема: небажане волосся. Косметичні процедури видалення волосся пропонує довгострокове рішення для небажаних волосся, з бонусом бути майже безболісним. І нові досягнення в технології означає, що лазерна епіляція є ефективним для більшого числа людей, ніж це було, коли він був вперше схвалений FDA більше десяти років тому.

Як це працює
Лазерна епіляція працює, направляючи світловий і теплової енергії на волосяні фолікули, який пошкоджує їх так, щоб волосся не відросте. Процес дуже простий: область лікування поголився або обрізані близько до шкіри. Менше волосся є, тим більше ефективне лікування, оскільки лазерний може досягати зародку більш easily.A невеликі, ручний пристрій переміщається по області лікування. Будь-які області, які можуть бути доступні за допомогою пристрою – ніг, області бікіні, пахв, або особи – можуть отримати терапію. Тривалості процедури залежить від області тіла, що піддається лікуванню. Пахв може зайняти менше десяти хвилин, ноги може зайняти до двох часов.Ежегодная світлової енергії притягуються і поглинаються колір у волосяних фолікулах. Тепло від лазера вибірково руйнує фолікул, не ушкоджуючи шкіру навколо нього.

Лазерна зігріває області проходять лікування, що може відчувати себе, як клацання гумкою або швидкий крайньому випадку. Деякі інструменти використовувати спеціальний головка охолодження або лосьйону, щоб звести до мінімуму дискомфорт від тепла лазера.
Там повинно бути кілька видалення волосся сесії забезпечити, щоб все волосся видалені. Волосяні фолікули мають активні і сплячі циклів. Лазерна епіляція мети активних волосяних фолікулів, повторні дозволить волосся, які були в стані спокою в попередній сесії, і в даний час активно, бути спрямовані також.

“Лазер” видалення волосся насправді складається з двох видів епіляції, які використовують енергію світла для цільової волосся:

Лазерна епіляція. Ця процедура використовує стимулювали довжин хвиль світла цільової волосяного фолікула. Оригінальний лазер був рубіновим, ця технологія розвинулася до сучасного імпульсного лазерного діода. Інтенсивний імпульсний світло (IPL). Це новітня форма “лазер” видалення волосся (хоча імпульсний світло не є істинним лазер). IPL машини збільшувати однієї довжини хвилі світла шляхом фільтрації світла. Фільтрується світло передається короткими чергами, які мінімізують вплив на шкіру і навколишні тканини.
Оскільки лазери привертають кольору, лазерне найбільш ефективна, коли є великий контраст між кольором волосся і тоном шкіри. У минулому це означало, що люди з дуже темною шкірою або світла (червоний, сірий, або рудого) волосся не могли мати лазерного лікування видалення волосся; лазерне лікування не проводиться розходження між пігменту шкіри і волосся пігмент, який може призвести до до опіків або до неефективного лікування.

Нові лазери і нові процедури проникають глибше під шкіру і ближче до фолікула. Пульсуюче світло – або імпульсний лазерний діод або імпульсний світло – хіти волосся з дуже обмежений вплив на навколишні тканини, так що потенціал пошкодження шкіри обмежене. Незважаючи на досягнення в області лазерів і IPL пристроїв будь-який документ, який залежить виключно від енергії світла має потенціал, щоб збільшити дискомфорт, тому що це все ще залежить від світла для передачі тепла на волосся і світло можуть бути притягнуті до шкіри пігментів.

Ще один перспективний поворот для імпульсних лазерів діода і IPL поєднує світлової енергії з радіочастотним (РЧ). Радіочастотний сильніше світлової енергії, однак вона не приваблює до кольору. Швидше РФ таким тепло ході світло фолікула. РФ забезпечує потужніший теплової енергії так що видаляє волосся більш ефективно, але те, що вона не приваблює колір робить його більш безпечним методом видалення волосся для людей з темним кольором шкіри, світле волосся.

Ці дві технології – імпульсний світло і радіочастотної енергії – зробити його простіше і безпечніше, щоб поліпшити зовнішній вигляд шкіри. Лазерна епіляція сьогодні пропонує більше можливостей для більш широкого кола людей, щоб видалити небажане волосся на будь-якій ділянці тіла безболісно і в довгостроковій перспективі.