постійний відбілювання шкіри

Ви коли-небудь мріяв про справедливу, яскравіше шкіри? Дивно чи не так? Як деякі дуже прекрасні пані відчувають вони виглядають болісно і грітися на сонці протягом так званого здорового засмаги. Вони були більш здоровими, ніж блідо коричневого кольору, тому що засмага є ознакою пошкодження НД Якщо ви народилися коричневі, то ви були б предметом заздрості для цих жінок. З іншого боку, трава завжди зеленіша на іншій стороні. Темні дівчатка часто хочу бути справедливим.

Навіть ті, які, природно, благословив з більш світлою шкірою хочуть мати навіть більш світлий колір. Чарівність для шкіри біліше породило численні постійні відбілювання шкіри продукти, яка має великий ринок в даний час ці продукти days.What пропозиція є короткостроковим рішенням, яке повинно підтримуватися на довгострокове використання продукту.

“Як я можу отримати світла шкіра?” Є декілька популярних способів повернути собі світла шкіра у вас було в дитинстві, це можна зробити досить просто, якщо ви вжити необхідних заходів обережності і уникнути деяких потенційно небезпечних методів, які можуть пошкодити шкіру.

Краса є одним з найбільш важливих факторів, що впливають на вашу індивідуальність і впевненість у собі. Ви можете отримати світлою шкірою, не йдучи в салонах краси. Тут наведені деякі поради по красі природні, які можуть допомогти вам зробити ваш колір справедливої ​​і отримати гарний вигляд.

Наша шкіра має пігмент меланін, який визначає її колір. Таким чином, чим вищий вміст меланіну у шкірі, більш темний це буде. Заявляючи, що це навпаки, якщо вам потрібна світла шкіра, вам потрібен спосіб для зниження вмісту меланіну у шкірі.

Змішати суміш блискавка складається з пюре папайї, огірковий сік і лимонний сік. Вони індивідуальних властивостей освітлення, які працюють у придушенні ненормальне і надмірне меланіну production.They також працювати у вечір тон шкіри і скорочення сухою і лущиться дерми.

Після миття шкіру, нанесіть пасту на вашій шкірі. Масаж це так інгредієнтів дійсно може проникнути. Хай залишається там протягом приблизно години до миття його. Якщо у вас є час, ви можете зробити це засіб щоночі. Вона буде працювати швидше в прийнятті вашого обличчя виглядати справедливіше.

Візьміть одну чайну ложку куркуми, змішати з сирого молока і одну чайну ложку лимонного соку. Нанесіть його на обличчя і шию. Промити водою через 20-25 хв.

Візьміть грам борошна, лимонний сік і змішайте з деякими Сир (Дахі). Застосовують його, перш ніж приймати ванну і залишити 15-20 хв. використовувати його регулярно і отримати хороші результати.

Ще одне природне ліки, які ви хотіли б спробувати кисле молоко, змішане з мигдальним маслом. Мигдальне масло насправді має блискавки властивостями. Це може допомогти позбавитися від пігментних плям і інших проблем пігментації. Ви можете змішати його з кислим молоком, щоб зробити його більш ефективним.

Extrapone Nutgrass Корінь. Це відбувається від рослини, вирощеного в Індії дикі і було доведено, щоб зменшити вміст меланіну більш ніж на 40%. Таким чином, це вірний спосіб постріл, який може допомогти вам отримати світлу шкіру природним шляхом.

Ви можете легко підготувати маски для обличчя у вашому будинку шляхом змішування порошку сандалового дерева і рожевою водою. Ви повинні застосовувати цю пасту протягом 15 хвилин для досягнення добре тоноване шкіри. Ви повинні покласти скибочки огірка в ваших очах в ході процесу, який не тільки полегшить ваше темну шкіру, але і омолодити весь організм.

Шафран (Kesar) є прекрасним засобом додому. Візьміть один або два аркуші Шафран, змішайте з невеликою кількістю молока. Коли зміни кольору молока, нанесіть її на обличчя і шию. Вимийте його через 20 хвилин, ви отримаєте ефективний результат.

Пиття великої кількості води для підтримки вашого шкіру зволоженою є надзвичайно важливим. Ви повинні випивати не менше 10-12 склянок води в день. Ви повинні повністю уникати паління і нездорової їжі і спати не менше 8 годин на день.

На додаток до вищесказаного, завжди переконайтеся, що ви прямуєте за здоровий спосіб життя і дієту, щоб поліпшити колір обличчя. Якщо ви споживаєте тільки фаст-фудом і безалкогольних напоїв і ніколи не вправу, будь-який продукт по догляду за шкірою буде мати важкий час робить позитивний вплив як вона буде боротися збиток, який ви робите, щоб ваше тіло, а також.

Захищайте шкіру від сонця через НД block.Make, що ваша шкіра надійно захищена від суворих ультрафіолетових променів сонця. Нд блок з високим SPF слід використовувати, коли ви на відкритому повітрі протягом тривалого періоду часу.

Завжди йти на безпечний спосіб, як полегшити вашу шкіру, щоб уникнути серйозно важких побічних ефектів виникнення. Включення цих інгредієнтів у ваш щоденний режим краси та очікуємо хороших результатів у майбутньому.