інвестувати у професійні набори нігтів гелем

Гелеві нігті стали лють в індустрії догляду за нігтями і тут залишитися. Правильне застосування дає чудового зовнішнього вигляду, виглядати і відчувати себе в порівнянні з тими натуральних нігтів, а також робить його довше без шкоди для ваших нігтів. Право Додаток також гарантує, що ваші клієнти завжди щасливі і продовжують повертатися, щоб спробувати нові проекти.

Це не завжди легко домогтися ідеального зовнішнього вигляду. По-перше, ви повинні бути кваліфікованим технологій нігтів, ліцензований косметолог або особи, що мають значний досвід у сегменті догляду за нігтями. По-друге, і це найголовніше, мати комплект УФ нігтів гелем. Повний комплект з усіма реквізитами грає важливу роль в отриманні вашої програми правом. Правильне обладнання та якість гелів в одному комплекті допоможуть вам завершити свою роботу з легкістю, не буде проблем з пошуком або заміни продукту і шкоди для якості. Комплект також забезпечить узгодженість у вашій практиці роботи.

На додаток до звичайних манікюром і педикюром комплект, ідеально Це необхідне ви повинні бути обладнані для нанесення гелю нігтя. Вони допоможуть вам будувати, обслуговувати і ремонтувати будь-які пошкодження нігтів і отримати необхідний вид.

• базове покриття, будівельник, грунтовки гелі – вони застосовуються після нігтя була продезінфіковані і підготовлені для першого застосування. Тонкий гель базове покриття наносять та отверждают під УФ-світлом відповідно до рекомендацій виробника. Липке речовина залишається на отверждение видалити за допомогою гелю чистіше.

• Герметизація і закінчуючи гелем – це наноситься на нігті для вилікував глянцевим покриттям. Обов’язково застосовувати рівномірно так, щоб запобігти утворенню бульбашок повітря. Якщо ви бачите, незначні недоліки у вашому додатку ви можете виправити їх по 3-4 буфера шляху і основні недоліки слід повністю відшліфованою геть і почав знову.

• білий та рожевий гелі – для французького манікюру

• Олія для кутикули – для пом’якшення і працюючих на області кутикули під час підготовчої стадії.

• Кисть для гелю – правильний кисть гель дасть вам легкість в застосуванні гель пальто без утворення бульбашок повітря. Рекомендований розмір 6 або 8 за краще інсультів.

Інше обладнання, що вам потрібно, це бар наждачним папером № близько 180, форми нігтя, цвях клей, ножиці дельтовидних, кутикула штовхачі, щоб завершити набір. Рекомендується також, що ви вкладаєте в практиці пальцем, якщо це не входить в комплект поставки. Це допоможе вам відточити свої навички до досконалості. Деякі комплекти можуть прийти з УФ-лампою для процесу затвердіння. Інакше ви, безумовно, потрібно інвестувати в один, щоб поповнити колекцію.

Які б не були ваш вибір комплекту, не забудьте прочитати інструкції виробника перед використанням і коли використовувати з обережністю, ваш комплект отримаєте результати, які ви хочете досягти. Це варто інвестиції, якщо ви шукаєте для професійного застосування. Студенти школи нігтів знайдете це ідеальний вибір, щоб почати з їх першого застосування, оскільки ці набори містять всі основні обладнання для повного і ретельного додатки.