як я знаю, якщо у мене є розацеа

Важко дати відповідь на питання «Що таке розацеа? тому що є широкий спектр зазначених симптомів. Навіть вчені були проблеми з виявленням захворювання.
Якщо це так, то як можна сказати, якщо розацеа дійсно ваша проблема? Читайте далі, щоб ознайомитися з різними класифікаціями і симптоми розацеа.
Розацеа була часто плутають з вульгарні вугри або себорейний дерматит донедавна і був, отже, погано поводилися. Омани про конкретних симптомів розацеа було викликано тим, що більшість пацієнтів не вдалося розробити кожну стадію захворювання і були різними реакціями на продукти розацеа шкіри. У 2002 році медичні дослідники змогли, нарешті, класифікувати симптоми розацеа і розділити на 4 різних підгруп: Erythematotelangiectatic типу, Papulopustular розацеа, Phymatous розацеа і очної розацеа.
Як я можу дізнатися різницю між 4 види розацеа?
Є тонкі відмінності між кожною з підгруп, перерахованих вище. Erythematotelangiectatic типом розацеа диференціює себе через тонкість текстури шкіри, у той час як шкіра зазвичай має сальних виглядати і відчувати себе у випадку інших типів розацеа. Papulopustular розацеа зазвичай викликає розвиток малого папули і / або пустули, в той час як Phymatous розацеа призводить до потовщення шкіри і нерегулярні поверхні вузлики, які зазвичай поверхню на ніс, підборіддя, лоб, одному або обох вухах і / або століття.
Будьте свідомі, що розацеа зустрічається значно частіше у світлошкірих людей кельтського або інших європейських фонів. Деякі вчені припускають, що це може бути пов’язано з тим, що більш легкі шкіркою люди більш уразливі до сонця, хоча більшість посилаються на високі генетичної схильності до розацеа розвивається у білих. Дослідження також підтвердило, що жінки більшою мірою схильний до впливу, ніж зазвичай їх колеги-чоловіки.
Розацеа зазвичай починається як еритема на центральних обличчя і по щоках, носі і лобі. Eythema ставиться до розвитку ненормальне почервоніння шкіри в результаті розширені кровоносні судини. У деяких випадках цей почервоніння розацеа поширюється на шию, груди, вуха і шкіру голови.
Деякі початкові ознаки розацеа включають постійне почервоніння, яке відбувається наступну вправу або зміни температури. Якщо почервоніння зберігається довше, ніж зазвичай, ви можете думати про те, для лікування розацеа, які дозволять зменшити почервоніння. Незважаючи на те, що вчені не можуть простежити коріння розацеа, вони знають, як ставитися до нього добре зараз.