як уникнути хвороб ясен

Десни часто можна знехтувати в ході хороший догляд вашого загального здоров’я зубів. Оскільки більша частина увагу на зуби і як правильно доглядати за ними, ви можете бути нехтуючи ясен – які є настільки ж важливо для вашого загального здоров’я зубів як ваш перлинні білі.

Десни забезпечують ваші зуби за підтримки вони повинні бути в змозі дати вам яскравою посмішки ви хочете, щоб протягом дуже довгого часу. Як такі, вони потребують такого ж кількість зубного увагу і турботу, які ви даєте ваші зуби! Ваш стоматолог зможе надати вам поради та потрібну інформацію про те, як належним чином подбати про ваших ясен, і як уникнути розвиваються ясен – але ви також можете зробити багато чого з вашого боку, щоб переконатися, що ваші ясна залишиться, як здоровими.

профілактика захворювань ясен
Нижче наведені деякі поради, ваш стоматолог буде також даю вам, щоб уникнути захворювань ясен або ясен:

• Візьміть за звичку чистити зуби на регулярній основі – після кожного прийому їжі, принаймні двічі на день. Частота чищення зубів не єдине, що ви повинні пам’ятати, – це теж важливо правильно зробити чистку зубів, щоб частинки їжі не залишаються на зубах або яснах. Ваш стоматолог зможе надати вам поради або навіть демонстрації, як правильно чистити зуби.

• Використовуйте зубну нитку в поєднанні з правильною і регулярного чищення зубів звички. Використання зубної нитки рекомендується лікарями-стоматологами в усуненні будь-якої їжі біт або частинок, які застряють між зубами, а також між лінією ясен, особливо в місцях, що чищення зубів не може бути в змозі досягти.

• Не паліть, не користуйтеся тютюнових виробів. Хімічних речовин у сигаретах та інших тютюнових виробів може негативно позначитися на здоров’ї ваших ясен і може призвести до інших серйозних ускладнень про здоров’я ваших зубів.

• відвідати стоматолога на регулярній основі. Регулярні огляди у стоматолога дозволить вашому стоматолога, щоб переконатися, що ваші ясна знаходяться у відмінному стані, регулярні візити до стоматолога також допоможе в ранній діагностиці та лікуванні ясен.

Крім зазначених заходів, переконайтеся, що ви помасажуйте ясна регулярно. Це допомагає у поліпшенні циркуляції крові і, таким чином, роблячи і ясна і зуби сильніше. Десни є частинами звідки коренів зубів з’являються. Тому пам’ятайте, здорові ясна призвести до здорових зубів.