як мати бездоганний колір обличчя

Застосування макіяж правильно і з бездоганною, довго носити результатів починається задовго, перш ніж покласти перший натяк на колір на вашому обличчі. Підготовка використовуючи правильні продукти для очищення та зволоження, а також належну маскує і фундамент є ключовим для того, для досягнення загального успіху.

Приховуючи це мистецтво охоплюють темні плями, веснянки, сонячні пошкодження або будь-які інші дефекти кольору на поверхні шкіри. Колір консілера повинен бути один або два тони світліше, ніж ваш фонд. Використовуючи більш світлий відтінок, він буде не тільки полегшити темні плями, але дасть рівномірний колір вам шкіру, коли фундамент застосовується. Не використовуйте більш темний колір, щоб приховати недолік. Це буде тільки виділити його, коли ви застосувати ваш фонд. Плями або недосконалості з’явиться ще темніше після заснування Застосовується в порівнянні з рештою особою.

Деякі шкірні відбілювачі містять гідрохінон і ртуть, яка може бути дуже шкідливо для вашого здоров’я і, можливо, навіть викликати рак. Синтетичні хімічні речовини ніколи не кращий шлях з точки зору догляду за шкірою або загального стану здоров’я. На щастя, є всі природні відбілювачі шкіри, доступних на ринку сьогодні. Ці продукти безпечно і ефективно відбілити шкіру без використання будь-яких синтетичних хімічних речовин, але, досягти того ж ефекту. Вони дуже ефективні у видаленні від знебарвлення шкіри і тіла, але, активні інгредієнти в цих продуктах приходять від природи.

Очищаючі якості присутні в багатьох травах. Розмарин, ромашка, кульбаба і липового цвіту є такі очисники. Їх якості догляду за шкірою вийти з поєднанні з трави як чай. Якщо у вас жирна шкіра, шукайте безмасляний зволожуючий крем, яка не зробить вашу шкіру занадто жирною. Якщо у вас комбінована шкіра, шукати безмасляний зволожуючий і вологи підсилювач для використання на більш сухих районах вашого обличчя. Це допоможе кожній області вашого обличчя уникнути зневоднення при правильному рівні протягом усього дня. Великий зволожуючий крем для сухої шкіри, Надія Філософія в банку для сухої, чутливої ​​шкіри. Я рекомендую Kinerase Ясного Світу вологості шкіри, для жирної шкіри, він залишає гарне росяній оздоблення на обличчі.

Строго біль кісти вимагають ін’єкції кортикостероїдів interlesional, яке діє шляхом розплавлення кісти протягом 3-5 днів і запобігає шрами. Ізотретиноїну є ефективним лікування акне шрам. Він працює за рахунок зниження активності сальних залоз і широко розглядається як найбільш ефективний препарат для боротьби кістозні акне. Тим не менш, ця таблетка має серйозні побічні ефекти на печінку та нервову систему і як такі не повинні використовуватися під час вагітності. Щоб приховати недосконалості наносити основу, а потім повернутися і крапка на консилер, який нейтралізує червоний колір.