саморобний лікування екземи – як зробити свій власний кошти екзема будинку

Деякі люди вважають, що наявність екземи, незалежно від того, наскільки часто насправді, може бути досить незручно. Поява сухі, білі пластівці на будь-якій частині тіла і свербіж, який зазвичай приходить з цими пластівцями часто може зробити людина не хочуть виходити на вулицю і бути з друзями та іншими людьми. Це також означає, що багато людей не йти в громадських місцях і, отже, не купуйте засоби для такої проблеми в громадських місцях. Це де саморобні лікування екземи можуть стати в нагоді.

Якщо ви виявили, що страждають від цієї успадкованої проблеми шкіри, і ви не хочете, щоб люди знали, чи бачити вас з симптомами, які приходять з нею, ви будете раді дізнатися, що ви можете виправити ваші біди екземи в домашніх умовах. Все, що вам потрібно кілька основних інгредієнтів, які дійсно може бути знайдений у вашій кухні, ванній кімнаті або вашого саду. Для початку, давайте вирішувати найпростіші засіб від екземи.

Один із засобів деякі люди вважають ефективними, коли справа доходить до екземи холодний компрес. Хоча це лікування не видаляє пластівці і тримати їх подалі, це може допомогти полегшити свербіж, який приходить з проблемою. Холодні компреси також може допомогти вам зберегти місце в зволоженою які потім можуть допомогти зменшити появу цих набридливих, сухі пластівці.

Ще один з саморобного лікування екземи, ви можете спробувати передбачає використання спільний компонент ви можете легко знайти у ваших кухонних шаф, і це вівсянка. Все, що вам потрібно зробити, це для подрібнення чотири чашки цілому, сирої овес у блендері. Потім вам потрібно буде посипати порошкового вівса в теплу ванну і допомогти собі в це протягом п’ятнадцяти хвилин. Змийте теплою водою і промокніть шкіру сухою.

Якщо ваші екзема виявленні проблеми на лікті або на області, які можуть бути легко змочену в таз з водою з деяким порошкоподібною овес, ви можете зробити те ж саме. Просто зменшити кількість води, і овес, необхідних для цього лікування і замочити зараженої області протягом п’ятнадцяти хвилин. Пет область сухий після цього кошти.

Кокосове масло добре не лише для гасіння або смаження матеріал. Вона також може бути використана для лікування екземи. Що потрібно зробити, щоб отримати чистий ватний тампон або ватяний площі і наситити це з деяким кокосового масла. Віргінські кокосова олія краще, якщо у вас є, але звичайна, стара кокосове масло буде прекрасно працювати, якщо ви не робите. Просто нанесіть кокосове масло просоченої бавовни до зараженої області і залишити масло, щоб зволожити сухі місця і пом’якшити сухі лусочки на ньому.

Якщо у вас є сад і один із заводів в цьому саду рослини алое віра, то вам пощастило. Алое віра є дуже ефективним засобом від екземи. Щоб зробити саморобні лікування екземи з алое віра, вам просто потрібно викопати клейка речовина, знайдене всередині кожного аркуша і зрідженому це в блендері. Ця речовина можна зберігати в холодильнику не більше доби в чистому, закритому контейнері. Застосуйте цей саморобний гель, коли вам потрібно.