масло лісового горіха в косметичних

Найбільш поширене використання лісового горіха масло якості заправки для салату – і я дуже рекомендую це, тому що це дуже поживні: з високим вмістом незамінних жирних кислот, phytosteols, вітамінів, антиоксидантів і мононенасичених жирів, але і дуже смачно! Тим не менш, масло лісового горіха також супер-пупер для вашої шкіри: Це дуже легко для вашої шкіри, щоб поглинути і є прекрасним природним тонера.

Масло лісового горіха також високо зволожуючими, і прекрасний вибір для масажу тіла. Вона є популярним вибором в якості транспортного масла для ароматерапії, масажу і використовуючи його, позбавить вас від стресу вашої щоденної рутинної роботи. А також ослаблення нерви, масаж з маслом лісового горіха також служить для прискорення регенерації клітин, і для захисту вашої капілярів.

Підходить для всіх (тобто для тих, з сухою або жирної шкіри) воно особливо ефективно на жирній шкірі: Настійно в’яжучий, і допоможе затягнути пори шкіри, зменшити непотрібні scretions, а згодом допоможе зберегти вашу шкіру виглядати чистою і сяючою .

Як потужний натуральне масло антиоксидант, фундук також забезпечує обмежену захист від сонця. Це також допоможе сповільнити видимі ознаки старіння – так що це дійсно є префект інгредієнт, щоб підготуватися до жаркого літа!

В ідеалі, масаж самостійно, або бути масаж з органічним продуктом, таким як органічний фірми і тон нафти в кінці кожного дня. Це ідеальний спосіб розслабитися після напруженого дня у місті.